Bu Habere Göz Atmadan Sakın Ev Almayın! Albaraka Türk'ten 75 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla İcralık Ev Satışı!

Albaraka Türk, gayrimenkul satışında en fazla tercih edilen bankalardan biri konumunda. Birçok banka elindeki konutları ihale yöntemi ile satarken Albaraka Türk anlaşma yolu ile satış yapıyor.

Emlak Haberleri 23.11.2021 - 16:32 23.11.2021 - 16:32 Serhat Karaman

Albaraka Türk, gayrimenkul satışında en fazla tercih edilen bankalardan biri konumunda. Birçok banka elindeki konutları ihale yöntemi ile satarken Albaraka Türk’ün anlaşma yolu ile satış yapması, daha adil bir satış ortamının oluşmasını sağlıyor. Siz de ev sahibi olmak için uygun fiyatlı bir adres arıyorsanız Albaraka Türk’ün gayrimenkul portföyünü inceleyebilirsiniz.

Albaraka, gayrimenkul satışı yaptığı gibi bu gayrimenkullerin alımında uygun konut kredisi kâr oranları da sunuyor. Üstelik bankanın katılım bankası olması, ev alırken faize bulaşmak istemeyenler için de oldukça ideal. Kâr oranı üzerinden vade farkı ödeyerek satışa sunulan evleri taksitle satın alabiliyorsunuz. Standart konut kredisi oranlarının aksine Albaraka tarafından satılan evlere uygulanan kâr oranları çok daha avantajlı.

95.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Siz de Hayalinizdeki Eve Kavuşun

Bütçeniz ne kadar olursa olsun size uygun bir ev Albaraka Türk’te mutlaka var. Fiyatlar, piyasa standartlarının oldukça altında. Bir de uygun oranlarla konut kredisi kullanabilmeniz de önemli bir avantaj. Sizlere sunacağımız web site üzerinden Albaraka Türk tarafından satılan evleri detaylıca inceleyebileceksiniz.

Satıştaki evlere teklifte bulunmak için ilgili konutun başlığına tıklamanız gerekiyor. Açılacak sayfanın sağ köşesinde yer alan iletişim formunu doldurmanız halinde banka tarafından en geç 1-2 gün içerisinde aranıyorsunuz. Bu görüşme esnasında satış şartları ile ilgili bilgilendiriliyorsunuz. Ayrıca ana sayfada yer alan arama özelliği sayesinde kendi tercih ettiğiniz özelliklere göre arayışta bulunabiliyorsunuz.

Albaraka Türk gayrimenkul satış sitesi, tamamen kullanıcı dostu basit bir ara yüze sahip. Fiyat ya da metrekare gibi değişkenleri belirleyerek aramanızı daraltabilir, ayrıca dilerseniz tek bir şehir seçerek sadece o şehirdeki satılık daireleri de filtreleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra oda sayısına göre arama yapma şansınız da olacak. Örneğin; sadece 3+1 evlere bakmak istiyorsanız Oda & Bölüm menüsünden 3+1’i seçtikten sonra arama tuşuna basmanız yeterli oluyor.

İcralık ve hacizli evleri incelemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Albaraka Türk, kendi sitesi üzerinden gayrimenkul sunumu yapmakta. Bu sitede yer alan daireler için teklif ver butonunu kullanabilir ve teklifinizi bankaya kolayca iletebilirsiniz. Görüşme sonrasında anlaşmanız halinde tapu üzerinde herhangi bir şerh kalmadan evinizi satın alabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@