Bu Haberi Okumadan Mobilya Almayın! Mobilya Sektörüne Özel Muhteşem İndirimler!

Mobilya almak isteyenler için kış kampanyaları geldi. Büyük fırsatların sunulduğu kış kampanyalarında vatandaşlara hem indirimler hem kartlara özel bonus para imkanı veriliyor.

Finans 08.12.2021 - 17:42 08.12.2021 - 17:42 Mustafa Karagöz

Kış ayları gelince mobilya ihtiyacı iyiden iyiye gün yüzüne çıkmakta. Kış aylarında mobilya alımlarının artması sebebiyle bu alanda özel bir kampanya düzenleyen Şekerbank, farkını yine ortaya koyuyor. Mobilya alışverişlerini Şekerbank kredi kartı ile yapanlar, harcama tutarına göre 150 TL’ye kadar Bonus puan kazanabiliyor. Bu özel kampanya ile ilgili ayrıntıların devamı haberimizde olacak.

1.500 TL ve Üzeri Alışverişlerde 100 TL Bonus Fırsatı

1.500 TL ile 2.000 TL arası mobilya alışverişlerinizden önce ‘’MOBILYA’’ yazıp 7353’e mesaj atmanız halinde kampanyaya katılabilirsiniz. Herhangi bir mobilya mağazasından alacağınız ürünlerin ödemesinde Şekerbank kartınızı kullanırsanız bu mesaj sonrasında yapacağınız harcamalarda 100 TL Bonus puan kazanabilirsiniz. Harcama tutarı 2.000 TL’yi geçtiğinde ise daha fazla Bonus kazanma fırsatınız olacak.

2.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinize Özel 150 TL Bonus Puan

Mobilya sektörüne özel harcama tutarınızın 2.000 TL’yi aşması halinde kazanacağınız Bonus miktarı 150 TL’ye çıkıyor. Bu da mağazalardan alacağınız indirimlere ek bir indirim anlamına geliyor. Yüksek tutarlı mobilya harcamaları belinizi büksün istemiyorsanız mobilya sektörüne özel ödemelerinizi Şekerbank kartınızla gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

150 TL Bonus kampanyasından yararlanmak için yine SMS ile katılım sağlamanız gerekmekte. Sistemde kayıtlı cep telefonunuzdan ‘’MOBILYA’’ yazarak 7353’e mesaj göndermeniz halinde kampanya başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde ve Mail Order ile ödemelerde kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya, aynı gün içerisinde gerçekleştirilecek tek harcamayı kapsamakta. Örneğin; gün içerisinde ilk ödemeniz 1.600 TL, ikinci ödemeniz 2.200 TL ise yalnızca ilk harcamanız dikkate alınır ve 100 TL Bonus kazanmış olursunuz. Bu gibi durumlarda ilk ödemenizin 2.000 TL ve üzerinde olması çok daha kârlı olacaktır. 

Bonus puan kazanabilmeniz için iş yerine ait pos cihazının doğru sektör kodu ile tanımlanmış olması gerekir. Ödeme yapmadan önce iş yerindeki kasiyerlerden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Mobilya sektörü ile bağlantısı olmayan pos cihazlarından yapılacak ödemelerde bu kampanyaya özel Bonus kazanılamayacaktır. Kartınıza yüklenen Bonus puanları 4 Ocak ile 23 Ocak tarihleri arasında kullanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@