Bu Haberi Okumadan Sağlık Harcaması Yapmayın! Eczane ve Hastane Harcamalarına Özel Fırsat!

Hastane ve eczane gibi sağlık merkezlerinden yapacağınız harcamalarda 50 TL Bonus kazanmak ister misiniz? Şekerbank, sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla avantajlı bir kampanya düzenledi.

Gündem 24.11.2021 - 09:39 24.11.2021 - 09:39 Serhat Karaman

Hastane ve eczane gibi sağlık merkezlerinden yapacağınız harcamalarda 50 TL Bonus kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Şekerbank tarafından düzenlenen özel kampanyaya katılın, harcamanızın ’u kadar Bonus puan kazanın. Ayrıntılar haberimizin devamında.

Şekerbank, sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla avantajlı bir kampanya düzenledi. Fiziki pos cihazından işlem yapmak kaydı ile eczane ya da hastanelerde yapacağınız ödemelerde Şekerbank kartınızı kullanmanız halinde harcama tutarının ’u kadar Bonus puan kazanabileceksiniz.

Tek Bir SMS ile Katılın, Harcamanızın ’u Tutarında Bonus Puan Kazanın

Şekerbank kartınızla sağlık merkezlerinde ödeme yapmadan önce kampanya için katılım mesajı göndermeniz gerekmekte. SAGLIK yazıp 7353’e SMS göndermenizin ardından kısa bir süre içerisinde telefonunuza onay mesajı gelecek. Onay mesajının ardından ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sonrasında mesaj atmanız halinde yapacağınız ödeme, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya, yalnızca yurt içinde yapılacak ödemelerde ve sadece hastanelerle eczanelerde geçerlidir. Ayrıca mail order ve benzeri fiziki pos dışındaki ödeme yöntemlerinin kullanılması halinde puan kazanımı sağlanamayacaktır. Aynı gün içinde yapacağınız tek bir ödemenin ’u kadar Bonus puan kazanabilirsiniz. Aynı gün içinde birden fazla ödeme yapmanız halinde ilk yaptığınız işlem tutarı kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kazanacağınız Bonus puan tutarı, harcama tutarına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin; ilk gün 100 TL, bir başka gün 200 TL, bir diğer gün içerisinde 50 TL sağlık ödemesi yapmanız halinde tüm tutarlar toplanacak ve u alınacaktır. Bu işlemleri gerçekleştirecek bir Şekerbank müşterisi, başka bir sağlık harcaması yapmaması halinde 35 TL Bonus puan kazanmış olur. Toplamda 500 TL’yi geçen harcamalarda ise tutar ne kadar yüksek olursa olsun kazanılabilecek maksimum Bonus puan tutarı 50 TL olacaktır.

Şekerbank’ın eczane ve hastane ödemelerine yönelik olarak hazırladığı bu kampanyada kazandığınız Bonus puanları 8 Aralık ve 25 Aralık 2021 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. İptal edilen işlemlerden kazanılan Bonus puanlar ise banka tarafından geri alınacaktır. Ayrıca hastane ve eczane dışındaki sağlık merkezlerinde yapılacak ödemeler kapsam dışındadır. Üye iş yerinin MCC kodu 5122, 5912 ya da 8062 olmalıdır. Ödemenizi gerçekleştirmeden önce görevlilerden bu hususta bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@