Bu Kampanya Kaçmaz! Market Alışverişini İş Bankası Kartıyla Yapana 100 TL Hediye

İş Bankası müşterilerinin alışverişlerine özel bir kampanya başlattı. Banka müşterilerinin alışverişlerinde geçerli 100 TL puan sağlıyor. İşte o şartlar ve kullanım detayları.

Finans 18.10.2021 - 15:07 18.10.2021 - 15:07 Mustafa KARAGÖZ

Market fiyatları artınca alışveriş sonrasında yapılan ödemelerimiz de iyice arttı. Bunu fırsat bilen bankalar, müşterilerine market alışverişlerinde geçerli kredi kartı puanları ile destek oluyor. Bu bankaların başında gelen İş Bankası, market harcamalarını İş Bankası kartı ile ödeyenlere 100 TL’ye varan MaxiPuan dağıtıyor. Kampanya koşulları ve detayları için haberimizi okumaya devam edin. 

31 EKİM TARİHİNE KADAR GEÇERLİ TOPLAM 100 TL

31 Ekim 2021 tarihine kadar marketlerde yapacağınız alışverişleri İş Bankası kredi kartı ya da banka kartı ile öderseniz her 175 TL’lik alışverişinizde 10 TL MaxiPuan kazanacaksınız. 1.750 TL’lik alışverişte toplamda 100 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. 

İş Bankası MaxiPuan Kampanyasına Katılın, Market Alışverişlerinizi Fırsata Dönüştürün

İş Bankası’nın düzenlemiş olduğu market alışverişi kampanyası, 31 Ekim’de sona erecek; bu yüzden İş Bankası kredi kartı ya da banka kartı kullananların acele etmesinde fayda var. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasını indirin ve kampanyalar bölümünden kaydınızı hemen oluşturun. Kampanyaya katılımınızın onaylanması için tek seferde 175 TL ya da daha fazla alışveriş yapmanız gerekiyor. Yapacağınız alışverişlerin her biri için 10 TL MaxiPuan kazanacak, toplamda 100 TL’ye varan MaxiPuan avantajıyla kazandıklarınızı güle güle harcayabileceksiniz.

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN

Market alışverişlerinde geçerli bu kampanyada marketlerin sanal mağazalarından yapacağınız harcamalar da kampanyaya dâhil. Market ürünlerinde görülen fiyat artışı ile beraber neredeyse her alışverişimiz 175 TL’yi geçiyor. Temel ihtiyaçlarımızın çoğunu marketlerden karşıladığımızı düşünürsek bu kampanyanın oldukça faydalı olduğunu söylememiz mümkün.

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı ya da ATM kartınızla kampanyaya katılabilirsiniz. Aidatsız kartlar ve ticari kartlar dışındaki tüm kartlarınızla bu kampanyadan yararlanmanız mümkün. Kazandığınız puanlar 9 Kasım 2021 tarihinde kampanya koşullarından yararlanmak adına kullandığınız kartınıza yüklenecek. Size de kazandığınız puanları gönül rahatlığı ile harcamak kalacak.

ERKEN BAŞVURU AVANTAJI

Başvurunuzu ne kadar erken yaparsanız kampanyadan kazanacağınız MaxiPuan tutarını o kadar artırabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak adına hemen Maximum Mobil uygulamasını indirin ve başvurunuzu yapın. Kampanya hakkındaki detayları çevrenizdekilerle paylaşarak onların da market alışverişlerinden hediye kazanmasını sağlayabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@