Bu Kamu Bankasından Esnafa 50 Bin Lira Destek Verilecek! Nakit İhtiyacı Olan Esnaflar İçin 3 Farklı Geri Ödeme Seçeneği!

Pandemi dönemi ile gelen sorunlar ve sonrasında başlayan yüksek enflasyon ve kur krizi işletmeleri de olumsuz etkilemeye devam ediyor. Vakıfbank’tan esnaflar için kredi desteği geldi!

Finans 30.05.2022 - 13:37 30.05.2022 - 13:45

Türkiye’de üretim maliyetlerinin artması ve diğer birçok ekonomik etken esnafları da olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. 36 aya varan vade imkanı ile esnafların nakit sorunlarına çözüm üretilmesi hedefleniyor. Vakıfbank tarafından sunulan kredi desteği kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. Uygun vadeler ve ödeme seçeneğinden yararlanarak avantajlı şekilde esnafların kredi kullanmasına imkan verilecek.

Vakıfbank’tan Esnafa Halden Anlayan Kredi!

Vakıfbank’tan esnafa özel ‘’Esnafa Halden Anlayan Kredi’’ kapsamında cazip teklifler sunuluyor. Nakit sıkıntısı çeken ve işletmelerinin ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyenlere özel Vakıfbank kredi fırsatı devam ediyor. 36 ay vade imkanı ile rahat bir ödeme dönemiyle kullandırılacak kredi kapsamında esnek ödeme seçenekleri de sunuluyor.

3 Farklı Geri Ödeme Seçeneği Sunulacak!

vakifbank-kredi-kampanyasi

36 aya kadar vade seçenekleri ile kullandırılacak Vakıfbank esnaf kredisi kapsamında 3 ayrı geri ödeme seçeneği belirlenmiştir. Bu sayede esnafların kredi geri ödemlerini bütçelerine en uygun şekilde yapmaları sağlanmaktadır. Gelir durumlarına göre kredi ödemelerini üç farklı seçenek üzerinden yapmak isteyenlere özel planlar çıkarılmaktadır.

Sabit taksitli, değişken taksitli ve taksit ertelemeli ödeme planı ile esnafların Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi fırsatı kapsamında özel ödeme planları da sunulmaktadır. Uygun ödeme planı ile 36 ay vade olanakları üzerinden ödeme yapılabilmektedir.

50 Bin Liraya Kadar Kredi Kullanma Avantajı!

Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi kapsamında işletmeler için 50.000 TL’ye kadar kredi desteği verilmesi hedefleniyor. 50 bin lira krediden yararlanarak ödemelerini kendilerine göre en uygun plan üzerinden yapmak isteyenler için avantajlar sunuluyor. Kampanyadan kredi kullanılması için Bussinesscard ve Kredili Bankomat ürünü alınması gerekmektedir. Belirlenen tutar ve vadeler piyasa koşullarına göre de değişmektedir. Esnafın birçok ihtiyacına yönelik Vakıfbank kredisi saysızı avantaj sunarak esnafın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@