Bu Mesleklerde Olanlara MEB'de İş Fırsatı! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadroları Açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MEB pansiyonlarına daha iyi hizmet vermek adına personel alımı yapılacağını duyurdu. Alımların aşçı, aşçı yardımcısı ve destek personeli kadrolarına olacağı ilan edildi.

Bu Mesleklerde Olanlara MEB'de İş Fırsatı! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadroları Açıkladı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde görev yapan pansiyonlara personel alımı için resmi açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabında yapmış olduğu bir paylaşım ile personel alımlarına dair ilk bilgileri adaylar ile paylaştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN 5 BİN 872 PERSONEL ALIMI AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kişisel Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım ile alım yapılacak personel sayısını açıkladı. Toplam 5 bin 872 personel alımı için ilana çıkılacağını duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan alımlar için açık kadroları da duyurdu.

Yurt genelinde hemen hemen her şehirde yer alan Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı pansiyonlara yapılacak personel alımları için Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 kadro açıkladı. Personel alımlarının aşçı ve yardımcı destek personeli pozisyonlarına olacağını duyuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu ifadeleri kullandı.

erdoğan personel alım açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter paylaşımında "Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı pansiyonlarda kalan öğrencilerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için personel sayısını artırma kararı aldık. Pansiyonlarımıza 5 bin 872 yeni aşçı ve yardımcı destek personeli alınacaktır. Hayırlı uğurlu olsun." dedi. Söz konusu alımların ne zaman alınacağına dair detayların ise önümüzdeki günlerde açıklanlanması bekleniyor.