Bu Oranlarla Araba Sahibi Olmayan Kalmayacak! Ford, Nissan, Honda, Kia, Volvo, Opel, Suzuki Taşıt Kredisi Kampanyası

Sıfır araç almak isteyen kişilere yönelik olarak Koç Finans yeni kampanyasını duyurdu. Anlaşmalı otomobil markalarının sıfır araç modelleri için geçerli taşıt kredisi kampanyası detayları!

Bu Oranlarla Araba Sahibi Olmayan Kalmayacak! Ford, Nissan, Honda, Kia, Volvo, Opel, Suzuki Taşıt Kredisi Kampanyası

Ford, Nissan, Honda, Kia, Volvo, Opel ve Suzuki marka araçlara özel 0 km taşıt kredisi hizmeti sunan Koç Finans, son dönemde taşıt kredisi oranlarını iyice düşürdü. Birçok bankaya göre daha uygun oranlar sunması, Koç Finans’ı taşıt kredilerinde bir adım öne çıkardı. Gelin Koç Finans’ın belirli markalarda geçerli taşıt kredisi avantajlarına birlikte göz atalım.

Koç Finans; Ford, Nissan, Honda, Kia, Volvo, Opel ve Suzuki marka araçlar için uyguladığı faiz oranını düşürdü. Bankaya gitmeden, hayat sigortası ve kasko yaptırma zorunluluğu olmadan kredi çekmek istiyorsanız Koç Finans sizin için ideal bir tercih olacaktır. Koç Finans’tan taşıt kredisi kullandığınızda hayat sigortası yaptırma ya da kasko poliçesi kestirme zorunluluğunuz bulunmuyor.

Belirli Markalarda Geçerli Özel İndirimler Koç Finans’ta

Koç Finans tarafından uygulanan oranlar, kredi tutarına ve vadesine, satın alınacak araca göre değişebilmekte. Ford FOCUS marka bir araç için 36 ay vade ile 150.000 TL taşıt kredisi kullanırsanız aylık ödemeniz 5.787 TL olacak. Aynı krediyi Ford Transit COURIER için kullanmak istediğinizde ise aylık ödeme tutarınız 6.026 TL’ye denk gelecek. Nissan’ın son dönemdeki en popüler araçlarından biri olan Nissan JUKE için 36 ay vadeli 150.000 TL araç kredisi kullanmanız halinde her ay ödemeniz gereken taksit tutarı 6.258 TL oluyor.

koç finans ford kampanyası

Nissan tarafından piyasaya sürülen tüm araçlar için aylık ödenmesi gereken taksit tutarı aynı. Honda marka bir araç satın almak isteyenler, Koç Finans’tan araç kredisi kullanabiliyor. Diğer araçlarla kıyaslama yapmanız için yine 3 yıl vadeli 150.000 TL araç kredisi üzerinden hesaplama yapacağız. Honda’ya ait bir aracı kredi ile satın aldığınızda aylık maliyet 6.258 TL oluyor.

Koç Finans taşıt kredisi başvurusunda bulunmak üzere yetkili bir Koç Finans bayisine başvurabilirsiniz. Ayrıca Nissan, Honda, Kia, Volvo, Opel ve Suzuki bayilerinden de taşıt kredisi başvurusunda bulunmanız mümkün. Dilerseniz online Koç Finans başvuru uygulamasını kullanarak da başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilir, daha sonra bayiye giderek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aracınızın kredi borcu sona erene kadar üzerinde Koç Finans rehini kalacaktır. Araç borcunuz sona erdikten sonra rehini kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

SONRAKİ HABER