Bu Şartları Taşıyanlara Halkbank'tan 100 Bin TL Masrafsız Destek Kredisi!

Halkbank, Vefa İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında şartları taşıyan vatandaşlara 100 Bin TL destek kredisi veriliyor.

FİNANS 19.07.2021 - 18:28 25.07.2021 - 11:36

Türkiye'de vatandaşların oluşan nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için özellikle kamu bankaları tarafından çeşitli destek kredisi kampanyaları yapılmaya devam ediliyor. Halkbank da yoğun şekilde destek kredisi veren bankalar arasında bulunuyor.

Halkbank destek kredileri kapsamında çok farklı kesimleri ve bu kesimler içerisinde giren milyonlarca vatandaşı desteklemeyi sürdürüyor. Çalışma hayatından asgari ücretlilere kadar çok sayıda vatandaşa destek kredisdi veren Halkbank bunların yanında Vefa İhtiyaç Kredisi ile de anlamlı bir kredi kampanyasının altına imza atıyor. 

HALKBANK VEFA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Halkbank'ın ihtiyça krediis kampanyaları arasında yer alan Vefa İhtiyaç Kredisi kampanyasının ne olduğuna ve kimlere verildiğine dair büyük bir merak yaşanıyor. Banka tarafından yapıulan açıklamaya göre bir destek kredisi çeşidi olan Vefa İhtiyaç Kredisi ile şehit aileleri ile gaziler finansal olarak destekleniyorlar.

halkbank vefa ihtiyaç kredisi kampanyası

Halkbank'tan Vefa İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanarak destek kredisi çeken şehit aileleri ve gaziler finansal sorunlarına ekonomik çözümler üretebiliyorlar. Şehit ailelerinin ve gazilerin mağdur olmaması verilen bu destek kredisinde önemli imkanlar bulunuyor. 

VEFA DESTEK KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Vefa Destek Kredisi ile kredi çeken şehit aileleri ve gazilere önemli imkanlar da veriliyor. Öncelikle bu kredi kampanyasında herhangi bir şekilde masraf talep edilmiyor. Masrafsız verilen bu kredi kampanyasında şehit aileleri ve gaziler 100 Bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Ayrıca bu kredilerde azami 36 ay vade imkanı bulunuyor. 

100 BİN TL VEFA DESTEK KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA!

Halkbank'tan Vefa Destek Kredisi kullanacak olan şehit aileleri ve gazilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. 

36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 3.873 TL kredi taksiti ödeyecekler. Bu kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 25 olarak açıklandı. 

halkbank vefa ihtiyaç kredisi hesaplama

KİMLER VEFA DESTEK KREDİSİ ÇEKEBİLİR?

Halkbank tarafından Vefa İhtiyaç Kredisi kampanyasının detayları da açıklandı. Bu krediyi kimlerin çekebileceği de net şekilde ifade edildi. Buna göre şehadet belgesi olan şehit yakınları (anne, baba, eş ve çocuklar), muharip gaziler ve malul gazi belgesi olanlar bu belgeleri ibraz etmek şartı ile Vefa Destek Kredisi çekebilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@