Bu Uygulamayı Bilmeyen Emekli Çok! Ödemeler Zirve Noktasına Ulaştı Maaşı 1750 TL'den Fazla Olanlar Sizi İlgilendiriyor

Emeklilere ödenen promosyonlar aralık ayında zirveye ulaştı. Bilmeyen emekliler promosyon ödemelerini kaçırırken emlak365 olarak hazırladığımız tabloya bakarak başvurularını yapabilirler.

Finans 01.12.2021 - 13:13 01.12.2021 - 13:16 Mustafa Karagöz

Emekli promosyon ödemelerinden habersiz birçok emekli, emekli maaşını aldığı bankadan promosyon alabileceğini ve bir başka bankaya emekli maaşını transfer ederek promosyon miktarını artırabileceğini bilmiyor. Bu haberde emekli promosyon ödemeleri için en yüksek ödeme yapan bankaları mercek altına aldık.

Emekliler, maaşlarını banka ya da PTT şubelerinden alırken verecekleri 3 yıllık taahhüt ile promosyon imkânı kazanabiliyor. Emekli promosyon süresinin dolduğundan habersiz olan emeklilerin taahhüt sürelerini kontrol etmelerinde fayda var. Kasım ayında promosyon miktarını iyice artıran bankalar, emekliler için ek bir gelir kaynağı oluşturmakta. Peki, hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Gelin bu sorunun yanıtına hep beraber bakalım.

Emekliye 2.100 TL’ye Varan Nakit Ödeme İmkânı

İş Bankası, emekli maaş müşterilerine maaş tutarlarına göre 2.000 TL’ye kadar nakit ödeme desteği sunarak liste başı bankalardan biri oldu. En çok tercih edilen bankalardan biri olan Garanti BBVA ise en yüksek emekli maaşı için 2.000 TL promosyon hediyesi sunmakta. İNG Bank, 1.750 TL’yi bulan promosyon ödemesi yaparken Şekerbank da 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.750 TL nakit ödeme yapıyor. 

Bankaların farklı maaş tutarları için verdikleri emekli promosyonlarına aşağıdaki tablodan göz atabilirsiniz;

PROMOSYON

Gelişmelerden Haberdar Olun

@