Buğrahan Tuncer İle Barışan Eda Ece 40 Bin Liraya Ev Kiraladı!

Ünlü oyuncu Eda Ece, sevgilisi Buğrahan Tuncer ile aylık kirası 40 bin lira olan ev kiraladı.

Buğrahan Tuncer İle Barışan Eda Ece 40 Bin Liraya Ev Kiraladı!

Yasak Elma adlı dizide gösterdiği performans ile adından söz ettiren Eda Ece, taşındığı yeni ev ile gündeme geldi. Ulus Savoy sitesinde bulunan dairesini, sevgilisi Buğrahan Tuncer'e beğendiremeyen güzel oyuncu farklı bir eve taşındı.

Eda Ece 40 Bin Liraya Ev Kiraladı!

Ekranların sevilen oyuncusu Eda Ece, Ulus Savoy'da kiraladığı dairesinden taşınma kararı aldı. Sosyetik güzel, sevgilisi Buğrahan Tuncer ile kısa bir ayrılık yaşanmış sonrasında yeniden barışmıştı. Basketbolcu sevgilisine Ulus Savoy sitesindeki evini beğendiremeyen oyuncu, yeni bir eve taşındı.

eda ece

Eda Ece, sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ani bir karar alarak Avrupa yakasından Anadolu yakasına taşındı. Ulus'taki evini 40 bin liraya kiraya veren oyuncu, Kalamış'ta bahçe katı bir daire kiraladı.

Kalamıştaki dairesine de aylık 40 bin lira kira ödediği öğrenilen güzel oyuncu, edinilen bilgiye göre sevgilisine diğer evini beğendiremediği için böyle bir karar almış. Basketbolcu sevgilisi Anadolu yakasını daha çok sevince, sevgilisini kırmak istemeyen oyuncu ani bir kararla evini değiştirdi.

SONRAKİ HABER