Bugün Al, 2022'de Ödemeye Başla! Dacia'dan Sıfır Kilometre Araba Kampanyası!

Yeni bir otomobil satın almak isteyenlere bekledikleri fırsat Dacia'dan geldi. Müşterilere kredi imkanı tanıyan Dacia ilk ödemeyi de Ocak 2022'ye erteliyor.

Bugün Al, 2022'de Ödemeye Başla! Dacia'dan Sıfır Kilometre Araba Kampanyası!

Sıfır kilometre yeni bir otomobil satın almak isteyenler imkanlarını zorlarken bir araba kampanyası sektörde tüm dengeleri değiştirdi. Dacia'nın açıkladığı araba kampanyası ile sıfır kilometre bir otomobil sahibi olmak oldukça kolaylaştı.

YAZ AYLARINI OTOMOBİLSİZ GEÇİRMEK İSTEMEYENLERE ÖZEL ARABA KAMPANYASI

Dacia tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilere her model araç için bazı kredi imkanları tanınıyor. Bu kredi imkanlarını değerlendiren müşteriler farklı avantajlar ile araç sahibi olabiliyorlar. Yaz aylarını otomobilsiz tamamlamak işstemeyenlere Dacia müjde gibi bir haber verdi.

Dacia araba kampanyasına göre müşteriler Dacia Finans tarafından verilen kredileri kullanarak araç sahibi olabiliyorlar. Bu kredi taksitlerinin ödenmesinde ise yapılacak tüm kolaylıklar bir avantaj paketi halinde müşterilere sunuluyor.

KREDİ TAKSİTLERİ OCAK 2022'DE BAŞLIYOR

Kredi çekip otomobil satın alan müşteriler bu kredi taksitlerini Ocak 2022'de ödemeye başlıyorlar. Bu arada geçen sürede ise bütçelerini hazırlayan müşteriler kredi geri ödemelerinde herhangi bir zorluk yaşamıyorlar.

1.500 TL YAKIT HEDİYESİ

Dacia araba kampanyası ile verilen imkanlar sadece bununla sınırlı kalmıyor. Müşterilere aynı zamanda 1.500 TL'lik bir yakıt hediyesi veriliyor. Müşteriler 6 ay boyunca ayda 250 TL'lik ücretsiz yakıt kullanabiliyor ve bu açıdan da maliyet azaltabiliyorlar.

dacia araba kampanyası

DACİA KASKO'DAN 1.000 TL İNDİRİM

Dacia'nın bir diğer imkanı da müşterilere Dacia Kasko'dan 1.000 TL indirim verilmesi oldu. Ayrıca müşteriler +1 yıl uzatılmış garanti ve ilk periyodik bakım paketlerini de kampanya fiyatına dail olacak şekilde kullanabiliyorlar.

SINIRLI SAYIDA 2021 MODEL SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL SATIŞLARINDA GEÇERLİ!

Dacia'nın bu araba kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler 2021 model sıfır kilometre bir Dacia otomobil satın almaları gerekiyor. Sınırlı sayıda araç için geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin hemen bir Dacia bayisine gitmeleri gerekiyor.

SONRAKİ HABER