Bugün Başvur, Hemen Çek! Halkbank 50 Bin TL Hızlı Kredi Veriyor!

Nakit ihtiyaçlarının çözümüne dair arayışlarını sürdüren vatandaşlara Halkbank'tan hızlı kredisi kampanyası ile hemen nakit desteği veriliyor. Halkbank hızlı kredi nasıl çekilir? 

Finans 01.08.2021 - 17:16 01.08.2021 - 17:22 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik koşullar çok sayıda vatandaşın ekonomik olarak darboğaza girmesine neden oldu. Bu sorunun aşılması için ise tek yok ek kaynak bulmak oluyor. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını kullanan vatandaşlar kendilerine gereken nakit desteğini hızlı bir şekilde bulabiliyorlar. 

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI İLE PARALAR HEMEN HESAPTA

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası açısından en çok çeşitliliğpe sahip olan banka olarak biliniyor. Bu çeşitliliğin içerisinde kampanyalardan birisi de Hızlı kredi Kampanyası olarak biliniyor. İhtiyaç kredisi çekmek için beklemek istemeyen ve uzun süren prosedürleri kısa sürede aşmak isteyenler için hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere finansman desteği veriliyor. 

HIZLI KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank Hızlı Kredi kampanyası'nın özelliklerini de açıkladı. Buna göre müşterilere 1.000 TL ile 50 Bin TL arasındaki tutarlarda ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu tutarlar için başvuru yapan müşteriler kredilerini başvurdukları gün kullanabiliyorlar. Böylelikle de hemen ödenmesi gereken borçlara kısa sürede çözüm bulunabiliyor. 

Hızlı Kredi kullanan müşteriler bu kredinin taksitlerişni kolay ödeyebilmek için de bir imkana kavuşabiliyorlar. Her ay ödeme yapmakla uğraşmak istemeyenler otomatik ödeme talimatı vererek vadesiz hesaplarından kredi taksit tutarının günü geldiğinde otomatik olarak alınmasını sağlayabiliyorlar. 

Halkbank Hızlı Kredi kampanyası kapsamında çekilen ihtiyaç kredileri için müşterilere verilen bir imkan da müşterilerin diledikleri an ara ödeme yapabilmeleri veya kredi borcunu tamamen ödeyerek krediyi kapatabilmeleri oluyor. 

50 BİN TL HIZLI KREDİ HESAPLAMA 

Halkbank'tan hızlı kredi çekmek isteyen müşterilere aylık yüzde 1,63 oranında faiz uygulanıyor. Bu faiz hesaplaması ile 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresi geldiğinde her ay 1.947 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Vade süresi tamamlandığında ise müşteriler eğer herhangi bir gecikmeye düşmemişlerse toplamda bankaya 70.121 TL ödeme yapılmış oluyor. 

hızlı kredi hesaplama

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank'tan hızlı kredi kullanmak isteyen müşteriler bunu farklı kanalları kullanarak gerçekleştirebiliyorlar. İnternet şubesş, mobil şube, telefn bankacılığı gibi yollarla bu kredi için başvuru yapılabiliyor. 7 gün 24 saat bu krediye başvurabilen müşteriler hemen kredilerine onay alabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@