Bugün Başvuru, Hemen Ödeme! Paraya Sıkışanlara Vakıfbank 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler Vakıfbank'ın kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Vakıfbank 15 Bin TL ihtiyaç kredisini hangi maliyetlerle veriyor?

Bugün Başvuru, Hemen Ödeme! Paraya Sıkışanlara Vakıfbank 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Nakit sıkışıklığı içerisinde olan vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. Yaşanan ekonomik bunalım nedeniyle vatandaların gelirleri giderlerini karşılamada aciz kalıyor. Böyle bir ortamda da insanlar ailelerinin geçimini sağlayabilmek ve bütçelerini döndürebilmek için ek kaynaklara ihtiyaç duyuyorlar. Bu ek kaynaklar da bankalardan ihtiyaç kredisi çekilerek temin edilebiliyor.

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırarak kendilerine en uygun ihtiyaç kredisi teklifini değerlendirmek isteyenler son dönemlerde Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına ilgi göstermeye başladılar. Vakıfbank ihtiyça kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekenler hangi avantajlı imkanları elde edebiliyorlar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetleri ne kadardır?

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

Yaşadıkları ekonomik sorunları çözebilmek için Vakıfbank'tan finansal destek almak isteyenler bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanıyorlar. Müşteriler 36 aya kadar vade ile Türk lirası cinsinden ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Vakıfbank ihtiyça kredisi verirken müşterilerden bazı şartları yerine getirmelerini talep edebiliyor. Öncelikle bu kredi belirli ve düzenli geliri olan müşterilere veriliyor. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullandırırken Vakıfban müşterilerin Hayat Sigortası yaptırmalarını talep ediyor.

İhtiyaç kredisi kullanırken hayat sigortası yaptırmak Türkiye'de genellikle ekstra maliyet olarak değerlendiriliyor. Ancak bu hayat sigortalarının çok büyük faydaları bulunmaktadır. Hukuken hayat sigortasını şu şirketten yaptıracaksınız şeklinde bir dayatma bankalar tarafından yapılamıyor. Ancak Hayat Sigortası yaptırma büyük faydalar sağlayabiliyor. Olası bir kötü olayın gerçekleşmesi durumunda kredi kullanan müşteri çalışamayacak duruma gelirse hayat sigortası kullanılmış kredinin maliyetini karşılayabiliyor. Herhangi bir vefat durumunda ise mirasçılardan ek ödemeler talep edilmiyor hatta yapılan ödemeler de mirasçılara geri verilebiliyor.

ESNEK ÖDEME İMKANLARI MÜŞTERİLERİ İKNA EDİYOR

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan bir imkan da esnek ödeme koşulları oluyor. Müşteriler tamamen kendi tercihlerine göre ihtiyaç kredilerini aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve değişken taksitli olarak geri ödeyebiliyorlar. Burada inisiyatif tamamen Vakıfbank müşterilerine bırakılıyor.

15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

vakıfbank ihtiyça kredisi hesaplama

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,61 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler vade süresince bankaya her ay 582 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredini toplam maliyeti ise 20.955 TL oluyor.

SONRAKİ HABER