Bugün Çek Gelecek Yıl Ödemeye Başla! İş Bankası'ndan Özel Faizli 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini İş Bankası'ndan yana kullanan müşteriler çok sayıda avantaja bir arada sahip olabiliyorlar. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının fırsatları nelerdir? 

Finans 11.10.2021 - 00:18 11.10.2021 - 00:26 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların sayılarında ciddi bir artış meydana geldi. Ancak bankaların ihtiyaç kredisi başvurularına onay verme oranları da oldukça düştü. Bunun için de vatandaşlar kendilerine kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi verecek bankaları araştırmaya devam ediyorlar. En kolay ihtiyaç kredisi hangi bankadan çekilir? En avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası hangi bankada? 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?

İş Bankası ihtiyça kredisi kampanyası ile alakalı olarak tüm detaylar hakkında bankadan kapsamlı bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre müşteriler herhangi bir nedenden dolayı ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarını İş Bankası'ndan karşılamak istediklerinde kolay bir şekilde nakit erişimi sağlayabilecekler. Ayrıca bu nakit erişimine aracılık edecek olan ihtiyaç kredisi kampanyası ile da çok sayıda avantaj bir arada kullanılabilecek. 

BUGÜN ÇEK GELECEK YIL ÖDE!

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan avantajlardan birisi de 90 gün ödemesiz dönem imkanı verilmesi oldu. Müşteriler bugün ihtiyaç kredisi çektiklerinde bu kredinin geri ödemelerine 2022 yılında başlayabiliyorlar. Bu da bütçesi sarsılan müşteriler için sağlıklı bir şekilde kredi geri ödemesi yapabilmesi için önemli bir süre kazanımı oluyor. 

ÖZEL FAİZ ORANI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere uygulanacak olan kredi faizi ile alakalı olarak da bilgi verildi. Buna göre müşterilere özel faiz oranı uygulanıyor. Geçmiş dönemde kredi borçlarının ödemelerini düzenli yapan, kredi kartı ödemelerini aksatmayan müşteriler düşük faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Net ihtiyaç kredisi faiz oranı ise kredi çekme sürecinde belirleniyor. 

İŞ BANKASI NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR?

İş Bankası verilebilecek kredi miktarları konusunda da bilgi verdi. Buna göre müşteriler 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisini İş Bankası'ndan talep edebiliyorlar. Ayrıca 50 Bin TL'ye kadar olan krediler için İş Bankası 36 aya kadar, 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasındaki miktarlardaki krediler için İş Bankası 24 aya kadar vade imkanı tanıyor. 

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

iş bankası ihtiyaç kredisi maliyet hesaplama 25 bin lira 36 ay

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında standart faiz oranı aylık yüzde 1,60 olarak açıklandı. Bu faiz oranı müşteriye göre değişebiliyor ama banka tarafından yapılan örnek hesaplamada bu faiz oranı kullanılıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 968 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@