Bugün İtibariyle 21.499 TL Oldu! Banka Bedava iPhone 13 Dağıtıyor Yeni Yıl Hediyesi

QNB Finansbank müşterilerine bedava iPhone 13 dağıtacak. Yeni yıl hediye kampanyası başlatan banka müşterilerinin mobil uygulamadan başvuru yapmalarını istiyor. İşte detaylar.

Bugün İtibariyle 21.499 TL Oldu! Banka Bedava iPhone 13 Dağıtıyor Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yıl kampanyası olarak özel bir hediye paketi açıklayan QNB Finansbank, müşterilerine yada müşterisi olacaklara iPhone 13 ile 12 adep iPad dağıtacak. 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya için banka hem şartları hemde katılım işlemlerini açıkladı.

QNB FİNANSBANK'TAN YENİ YIL KAMPANYASI BEDAVA iPHONE

Banka resmi sitesinde kampanyaya dair kısa açıklamasında "1-31 Aralık 2021 tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasına giriş yapın, çekilişle 3 iPhone 13 ve 12 iPad'ten birini kazanma şansı yakalayın!" bilgilerini verdi.

Daha sonra kampanyaya katılım koşullarını açıklayan QNB Finansbank, müşterilerin akıllı telefonlarına QNB Finansbank'ın uygulamasını indirmelerini, uygulamaya giriş yapmalarını ve kampanya başvurusunda bulunmalarını istedi.

QNB İPHONE

Bu aşamaları tek tek yapan müşteriler bankadan bedava iPhone yada diğer kampanya ürünlerinden kazanmak için başvurularını yapmış olacak. Bu noktada bir de uyarıda bulunan banka QNB Finansbank mobil uygulamasının iOS 10.0 veya üstü ve Android 5.0 veya üstü sürüme sahip cihazlarda çalıştığını bildirerek vatandaşarın bu hususa dikkat etmesi gerektiğini ilan etti.

HER MÜŞTERİNİN SADECE BİR HAKKI VAR

Söz konusu kampanyaya katılanlar için bazı uyarılarda bulunan banka her müşterinin tek bir katılım hakkı olduğunu duyurdu. Müşteriler aralık ayı içinde banka müşterisi olup uygulamaya giriş yaparak çekişe katılabilecekler. Çekişe dahil olmak için ise ay sonu yani 31 Aralık son tarih.

İŞTE ÇEKİLİŞ İLE DAĞITILACAK OLAN TÜM ÜRÜNLER

QNB Finansbank müşterilerine yönelik açıklamasında ayrıca dağıtılacak tüm ürünler hakkında bilgi verdi. "Çekiliş sonucunda; 11.999,00 TL değerinde 3 adet iPhone 13 (128 GB) ve 3.499,00 TL değerinde 12 adet iPad (32 GB) 10.2 inch Wi-Fi Tablet verilecektir. İkramiye olarak verilecek telefonlarda hat ve kart hariçtir."

Yukarıda yer alan açıklamada ki fiyatlar eski fiyat tablosu üzerinden ilan edilmiş güncel fiyatı 7.000 TL bandına çıkmıştır.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 14 OCAK TARİHİNDE İLAN EDİLECEK

Çekiliş işlemlerinin tamamlanmasından sonra çekiişi kazanan ve iPhone yada iPad almaya hak kazananlar için bir liste yayımlanacağını bildiren banka "Çekiliş sonuçları 14.01.2022 tarihinde Birgün Gazetesi’nde ve www. kimkazandi. com internet sitesinde yayınlanacaktır. Kazananlara ayrıca taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır." bilgisini verdi.

SONRAKİ HABER