Bülent Arınç'tan Çok Konuşulacak Erdoğan Açıklaması ve AK Partil'li Milletvekilleri İçin Zehir Zemberek Sözler!

Yapmış olduğu açıklamalar ile sık sık gündeme gelmeye devam eden Bülent Arınç yeni konuşması ile AK Partili isimleri hedef aldı, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Gündem 18.04.2022 - 08:50 18.04.2022 - 08:50 Gülcan Özer

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, sık sık yapmış olduğu açıklamalar ile gündeme gelmeye devam ederken bu sefer özel bir televizyon kanalının canlı yayınında yaptığı çıkış ile büyük yankı uyandırdı. Kendisini "Doğrucu Davut" olarak nitelendiren Arınç, hayat pahalılığı ve yüksek enflasyon üzerinden ekonomi eleştirisi yaparken Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ad açıklamalarda bulundu. 

Son dönemde yükselen et fiyatları üzerinden AK Partili isimleri hedef alan Bülent Arınç kendisinin siyaseti bıraktığı 2015 yılındaki seçimlerde AK Parti'nin ilk kez sendelediğini ve bunu ilahi bir işaret olarak gördüğünü belirterek 69 seçimlerinden bu yana siyasetin içerisinde olduğunu dile getirdi. 2023 seçimlerine yönelik açıklamalarda bulunan Arınç mutlaka yenilikler yapılması gerektiğini söyledi. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN OY ORANI DÜŞTÜ MÜ?

Bülent Arınç yapmış olduğu konuşmasında "Şimdi Tayyip Beye olan sevgi ve güven devam ediyor ama zayıflamış olarak devam ediyor. Bu zayıflamayı durdurmak lazım" diyerek ilk kez AK Partili bir isim tarafından oy oranlarının düşmüş olduğunu kabul etti yorumlarına neden oldu. 

MİLLET SEÇİM GÜNÜ HESABINI SORAR! 

Gelen zamların üzerinin örtülmek istendiğini ve küçümsendiğini belirten Arınç "Konya'dan da bir milletvekili de ‘minicik minicik zamlar, bundan şikayet etmeye gerek yok' demişti. Bunlar insanları yaralıyor ama haberiniz olsun. Yani ben 2 kilo et yiyeceğime yarım kilo et yerim diye göğsünü gere gere dolaşıyor. Ulan 2 kilo et kaç para biliyor musun sen? 300 lira" diyerek milletin yapılan bu hataların hesabını seçim günü soracağını dile getirdi. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@