Bülent Ersoy'dan Bodrum'da Emlak Yatırımı: 2 Milyon Euro Ödedi, Villa Satın Aldı

Yapmış olduğu emlak yatırımları ile adından söz ettirmeye devam eden Bülent Ersoy Bodrum'da bir villa daha satın aldı.

EMLAK MAGAZİN 17.09.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Yapmış olduğu emlak yatırımları ile adından söz ettirmeye devam eden Bülent Ersoy Bodrum'da bir villa daha satın aldı. Bülent Ersoy'un yeni villa yatırımı için 2 milyon euro ödeme yaptığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Sık sık sahne çalışmaları için Bodrum'a giden Bülent Ersoy burada yeni emlak yatırımları yapmaya devam ediyor. Daha öncede Bodrum'dan villa aldığı haberleri ile magazin basınına haber olan Bülent Ersoy bu sefer tam 2 milyon euro ödeyerek malikane satın aldı. 450 M2 Büyüklüğünde Villa Satın Aldı! Bülent Ersoy'un yakın bir arkadaşı tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda “Aile dostum, değerli büyüğüm Bülent Ersoy’un yeni malikanesindeyiz, hayırlı olsun” notu ile divanın yeni villası da basına yansımış oldu. Türk müziğinin yaşayan efsaneleri arasında gösterilen Bülent Ersoy tarafından satın alınan villanın 18 dönüm büyüklüğe sahip olan sitede yer alan ve akıllı bina özelliği ile donatılan 25 seçkin villadan biri olduğu belirtiliyor. Villa projesinde yer alan konutlardan her birinin fiyatı 1 ila 2 milyon euro arasında değişiyor.

Ebru Gündeş ve Ajda Pekkan İle Komşu Oldu! Aynı siteden Ebru Gündeş'in ve Ajda Pekkan'ın da villaları olduğu divanın bu isimlerle komşu olduğu belirtiliyor. Bülent Ersoy'un yeni villası için tüm mobilyaları yurt dışından getirttiği iddia edilirken yakın arkadaşlarını yeni villasında ağırladığı belirtiliyor.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@