Bülent Serttaş Gayrimenkul Zengini Olduğunu İtiraf Etti! Zamanında Kiracı Olmak İstediği Villaları Şimdi Satın Aldı!

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş gayrimenkul yatırımları ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu. Bülent Serttaş kazancının önemli bir kısmını çocukları için gayrimenkul yatırımına çevirdiğini söyledi.

Emlak Magazin 23.01.2022 - 20:05 23.01.2022 - 20:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sanat dünyasının önemli isimleri kaznaçlarını gayrimenkul yatırımına dönüştürerek hem kendilerinin hem de ailelerinin geleceklerini garanti altına almaya çalışıyorlar. Bu konuda en çok bilinen isimler ise İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Sibel Can, Emrah olduğu biliniyor. Bu sanatçılar gayrimenkul zengini olarak tanınıyorlar. Ancak bu isimlerin arasına bugün bir yenisi daha eklendi. Gayrimenkul zengini olduğunu itiraf eden ünlü şarkıcı Bülent Serttaş yaptığı gayrimenkul yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu.

GAYRİMENKUL ZENGİNİ OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş kendisine sorulan gayrimenkul zengini olduğuna dair iddialara, "Evet çok önemli gayrimenkul yatırımlarım bulunuyor. Sanat dünyasında en çok kazanan isimlerden birisiyim ve kazançlarımı çocuklarım için gayrimenkul yatırımı haline dönüştürüyorum. Bir baba olarak çocuklarımın geleceklerini düşünmek zorundayım." dedi.

KİRACI OLMAK İSTEDİĞİ VİLLALARIN SAHİBİ OLDU

Açıklamalarını ve gayrimenkul yatırımlarına dair hikayesini anlatmayı devam ettiren Bülent Serttaş, "Ben 1981 yılında İstanbul'a geldim. Tabiki o zaman öyle büyük imkanlarımız yok, hayatta tutunmaya çalışıyoruz. Zaman zaman Levent tarafında gidip gezerdim. Orada büyük villaları gördükçe içimden acaba günün birinde bu villarda kiracı olarak oturabilir miyim diye düşünürdüm. Allah'a şükürler olsun şimdi o kiracı olabilir miyim diye kafa yorduğum villaların sahibi oldum. Kiracı olmak bile bana yeterdi ama Allah yürü ya kulum dedi ve ben o imrendiğim villaların sahibi olarak hayatımı sürdürüyorum." ifadelerini kullandı.

Gayrimenkul zengini olduğunu kabul eden Bülent Serttaş, "Villalar, evler, arsalar çok sayıda gayrimenkul yatırımım var. Bunların tamamını çocuklarımın geleceği için yaptım. Ancak ne oldum hiçbir zaman demedim, demem. Geldiğim yeri bir gün olsun unutmadım. O günlerde de bugünlerde de tek duam vardır. Rabbim bana fazla verip de beni şaşırtmasın diye dua ederim. Bu kadarı bana yetiyor. Daha fazlasında gözüm yok." şeklinde konuştu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@