Burak Özçivit'ten doğum hediyesi erken geldi! 15 milyon liralık 3 villa birden yaptıracak

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen'e doğum hediyesi olarak bir arazi satın aldı ve bu arazi üzerine 3 villa yaptıracak. Villaların değerinin 15 milyon TL olduğu öğrenildi.

Burak Özçivit'ten doğum hediyesi erken geldi! 15 milyon liralık 3 villa birden yaptıracak

Ünlü oyuncu Burak Özçivit'in ailesi genişliyor. 2017 yılında kendi gibi oyunu olan Fahriye Evcen ile dünyaevine giren Özçivit, 2019 yılında oğlu 'Karan'ı kucağına almıştı. Geçtiğimiz günlerde Fahriye Evcen'in ikinci bebeğine hamile olduğu haberinin duyulması ardından Burak Özçivit'in eşine doğum hediye alacağı öğrenildi.

Fahriye Evcen'in 2,5 aylık hamile olduğu haberinin yayılması ardından kesenin ağzını açan Burak Özçivit, hemen doğum hediyesini hazırlamaya başladı.

villa özçivit

Doğum hediyesi 3 villa birden alacak!

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Burak Özçivit, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da kameralara takıldı. Hamile olan eşi Fahriye Evcen'e doğum hediyesi olarak ev alacağını açıklayan oyuncu, bir inşaatın şantiyesinde gezerken görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre Burak Özçivit, Bodrum Gümüşlük'teki kendi evinin üstünde bulunan araziyi satın aldı. Arazisinin üstüne villa yaptırmak için bir müteahhitle anlaştığı öğrenildi.

Özçivit'in eşine doğum hediyesi olarak aldığı arazinin üstüne toplam 6 villa inşa edilecek. Bu villalardan 3 tanesinin ise Burak Özçivit'in olacak. Söz konusu villaların her birinin ise 15 milyon TL olduğu ifade ediliyor. Villaların doğumdan sonra tamamlanarak çiftin yaz aylarını burada geçirmesi de olasılıklardan biri olarak görülüyor.

burak özçivit

Öte yandan sık sık yatırım tercihini gayrimenkulden yana kullanan Burak Özçivit'in inceleme yaptığı arazi için ' Doğum hediyesi olarak bakıyorum ' dediği ve arazinin kendisine ait olduğu iddia edildi.