Burcu Esmersoy Yeni Villasının Resimlerini İlk Kez Paylaştı!

Rüya gibi bir nikah ile yurt dışında hayatını birleştirdiği Berk Suyabatmaz ile ani bir karar ile boşanan Burcu Esmersoy yeni evinden ilk kareleri paylaştı.

Emlak Magazin 06.11.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Rüya gibi bir nikah ile yurt dışında hayatını birleştirdiği Berk Suyabatmaz ile ani bir karar ile boşanan Burcu Esmersoy yeni evinden ilk kareleri paylaştı.

Sürpriz boşanma kararı sonrası gündemdeki yerini koruyan Burcu Esmersoy yeni evinin resimlerini ilk kez paylaştı. Rüya Evinin Yeni Resimlerini İlk Kez Paylaştı! Berk Suyabatmaz ile ani bir karar ile boşanan Burcu Esmersoy uzun süre kiralık ev aradığı haberleri ile gündeme gelmişti. Ev arama sürecinde otele yerleşen güzel sunucu hala otelde kaldığı iddialarını yalanladı. Güzel sunucu iddiaların ardı arkası kesilmeyince yeni evinden kareler paylaştı. Aylık Kirası 30 Bin Lira Olan Saray Yavrusu Villa! Burcu Esmersoy yeni evinden merak edilen ilk kareleri paylaştı. 

Tarabya'da yer alan saray yavrusunu andıran yeni villasına taşınan Burcu Esmersoy evinden ilk kareleri paylaştı. Boşanma sonrasında aradığı evi bulana kadar uzun süre otelde kalan güzel oyuncu saray yavrusu evine taşındı. Yeni evinden ilk kareleri paylaşan Burcu Esmersoy Tarabya'da ki lüks villasına taşındı. Aylık kirasının 30 bin lira olduğu iddia edien Burcu Esmersoy evinin dekorasyonu ile kendisi yakından ilgilendi.Evinin resimleri büyük beğeni toplayan Burcu Esmersoy gelen yorumlar karşısında mutluluk yaşarken hayranları ev için güle güle oturun dileklerinde bulundu. Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@