Burcu Esmersoy'un Bodrum'da Ki Deniz Manzaralı Süper Lüks Villası Sosyal Medyayı Salladı!

Ekranların güzelliği ile büyüleyen sevilen sunucusu Burcu Esmersoy sosyal medya hesabı ile yapmış olduğu paylaşımlarla gündemi salladı. Bodrum'da ki deniz manzaralı süper lüks villasının resimlerini paylaşan Esmersoy'a yorum yağdı. Burcu Esmersoy Bodum villa projesi üzerinden satın aldığı süper lüks evinin resimleri haberimizde!

EMLAK MAGAZİN 18.06.2021 - 09:40 18.06.2021 - 09:40

Sosyal medya hesaplarını en aktif kullanan ünlü isimlerden biri olan Burcu Esmersoy Bodrum'da reklam karşılığı büyük bir indirim ile satın aldığı milyonluk villası ile bir kere daha gündem olmayı başardı. 4 milyon takipçisi bulunan ünlü isim paylaşmış olduğu yeni videosu ile süpür lüks villasının kapılarının açtı. 

1997 senesinde katılmış olduğu güzellik yarışmasındaki derecesi ile adını duyuran Burcu Esmersoy uzun süre spor programı spikerliği yaptıktan sonra yarışma programları ile ekranlardaki kariyerinde yeni bir sayfa açmış güzelliği ve düzgün fiziği ile televizyon programlarının vazgeçilmezleri arasına girmişti. 

BURCU ESMERSOY BODRUM'DA Kİ VİLLASININ KAPILARINI AÇTI! 

Güzel yıldız Bodrum'da bulunan son derece pahalı süper lüks bir villa projesinden yaptığı yatırım ile geçen sene adından oldukça söz ettirmişti. Firmanın Burcu Esmersoy'a reklam teklifinde bulunduğu, sık sık evinden video ve resimler paylaşması şartı ile kendisine büyük bir indirim yaptığı haberleri sosyal medyayı sallamıştı. 

Sadece instagram hesabında 4 milyon takipçisi bulunan Burcu Esmersoy son derece büyük bir bahçesi olan denize sıfır konumdaki süper lüks villasının resimlerini "ev yavaş yavaş kendine geliyor" notu ile paylaştı. Denize sıfır konumda olan süper lüks villanın resimleri kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu. 

Evinin resimlerinin yanı sıra Bodrum'da ki deniz manzarasını da paylaşmayı ihmal etmeyen Burcu Esmersoy'un evinin bahçesinden küçük bir merdivenle hemen deniz kenarına sahile inildiği görülüyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@