Burcu Kara ile Eşi Fırat Parlak Köy Evlerini Yeniledi: Masal Ev Bitti!

Doğup büyüdüğü köy evine dönüş kararı alan Burcu Kara eşi Fırat Parlak ile tadilat işlerine başlamıştı. Kara takipçilerine evinin son halini paylaştı.

Emlak Magazin 06.10.2021 - 14:25 06.10.2021 - 14:25 Gülcan Özer

Bir zamanlar televizyonlarda fırtınalar estiren ve güzelliği ile göz kamaştıran Burcu Kara pandemi döneminde kendisini ev işlerine vermişti. Yasakların gelmesini fırsat bilen Burcu Kara Bursa'da doğup büyüdüğü evi tadilata alarak restorasyon kararı almıştı. 

Burcu Kara eşi Fırat Parlak ile giriştikleri restorasyon çalışmaları dönemi boyunca sık sık takipçileri ile sosyal medya hesabı üzerinden iletişimde kalmış, paylaşımlar yaparak hem fikir almış hem de fikir vererek deneyimlerini paylaşmıştı. Süreçte evin tadilatı bitti ve yıkılmaya yüz tutan kerpiç evi adeta baştan yarattı. 

YIKILMAK ÜZERE OLAN KERPİÇ EV MASAL EVE DÖNÜŞTÜ! 

Bursa'nın İznik ilçesinde çocukluk ve gençlik yıllarını geçirdiği kerpiç evi yeniden tadilata alma kararı alan Burcu Kara adeta mucizeye imza attı. Yıkılmak üzere olan kerpiç evi restorasyona alan Burcu Kara “Yolun sonuna geldik. İnanamıyorum evin bittiğine. Hayatımın sonuna kadar içinde yaşayacağım bir mutluluk bu. Her noktasını dokunarak, özenerek yaptığımız masal evimiz.

burcu-kara-köy-evi-1

Bu küçük kız o zamanlar dayısının oğullarıyla birlikte, sapanla camlarını kırdığı evi yeniden yaptırdı. Artık burada biz, çocukluğum ve anılarımız beraber yaşayacağız" paylaşımı ile bir kere daha gönülleri fethetti. 

burcu-kara-köy-evi-2

Eşine kendisine vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederen Burcu Kara evinin tadilat döneminde kendisini sosyal medya üzerinden takip eden ve desteklerini esirgimeyene takipçilerine de ayrıca teşekkür etti. Yapılan tadilatın ardından kerpiç evin eski ve son hali arasındaki görüntü farkı da dikkat çekti ve takdir topladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@