Burdur Merkez Bozkurt Toki Kura Sonuçları ve İsim Listesi Belli Oldu 2022!

Toki Burdur Merkez Bozkurt Mahallesi kura sonuçları açıklandı. Bugün gerçekleştirilen kura çekimi ile ev sahibi olmak isteyen 72 aile salondan mutlu ayrıldı. İşte Toki kura sonuçları.

Toki 17.02.2022 - 13:39 17.02.2022 - 13:39 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, daha önce duyurusunu yaptığı konut projelerini vatandaşlarla buluşturmayı sürdürüyor. TOKİ'nin geçtiğimiz günlerde başvuruya açtığı Burdur Merkez Bozkurt Mahallesi konut projesi kapsamında üretilecek 72 adet konut için hak sahibi belirleme kurası yapıldı. 

TOKİ BURDUR MERKEZ BOZKURT KURA SONUÇLARI VE İSİM LİSTESİ İLAN EDİLDİ 2022!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Burdur Merkez Bozkurt Mahallesi'nde inşa edilecek 655 adet konuttan 72 adedi için bugün hak sahibi belirleme kurası gerçekleştirildi. Proje kapsamında 13 adet 2+1, 59 adet 3+1 konutlar için heyecanın doruğa çıktığı kura çekiminde vatandaşlar ev sahibi olabilmek için gözlerini bir an olsun çekiliş numaralarından ayırmadı. 

Noter huzurunda canlı yayın ile gerçekleşen Toki Burdur Merkez Bozkurt kura çekimi canlı izlemek isteyen adaylar, TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube'dan çekilişi an be an takip etme şansı buldu. 

toki burdur-2

Bilindiği üzere pandemi başladığından beri TOKİ kura çekimlerine izleyici kabul etmiyor. Bu nedenle kura çekimlerinin daha şeffaf olabilmesi için internet üzerinden eş zamanlı canlı yayın başlatıyor. 

TOKİ Burdur Merkez Bozkurt Mahallesi kura sonuçları ve isim listesi açıklandı. Kura sonucunu öğrenmek isteyen adaylar, TOKİ GOV TR adresine giriş yaptıklarında Kura Sonucu Sorgulama bölümünden sonuçları elde edebilecek. Sonuçlar aynı zamanda e-Devlet sistemi üzerinden de sorgulanabilmektedir. Bunun için T.C kimlik numarası ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

Burdur Merkez TOKİ hak sahibi isim listesi ve kura sonuçları akşam saatlerinde TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden tablo şeklinde ilan edilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@