Burgan Bank Duyurdu! Şubeye Gitmeden Kredi Çekip Düşük Faizlerle İhtiyaçlarınızı Karşılayabileceksiniz

Burgan Bank, uzun zamandır üzerinde çalıştığı dijital bankacılık dönüşümünü tamamladı.Burgan Bank’ın yeni dijital bankacılık uygulaması ON ile ilgili tüm detaylar haberimizde olacak.

Finans 16.10.2021 - 14:58 16.10.2021 - 14:58 Serhat Karaman

Burgan Bank, uzun zamandır üzerinde çalıştığı dijital bankacılık dönüşümünü tamamladı. Artık şubeye gitmeden kredi çekip düşük faizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, mevduatlarınızı ise piyasa fiyatının çok üzerinde oranlarla değerlendirebileceksiniz. Burgan Bank’ın yeni dijital bankacılık uygulaması ON ile ilgili tüm detaylar haberimizde olacak.

,50 Mevduat Faizi Burgan Bank ON’ da

Türk Lirası cinsinden mevduatınız için ,50’ye varan mevduat faiz oranlarından yararlanmak ister miydiniz? Bu mümkün mü? diye merak edenlerin sesini duyar gibiyiz. Burgan Bank ON uygulaması ile 32 günlük esnek vadeli mevduat hesaplarınız için ,50 mevduat faiz oranından yararlanabilirsiniz. Burgan Bank hesabınızla entegre olarak kullanabileceğiniz ON mobil uygulamasında paranızı cazip oranlarla değerlendirebileceksiniz.

Burgan Bank ON vadeli mevduat hesaplarında paranızı gündüz çekseniz de gece tekrar faizde değerlendirerek kazanç elde edebiliyorsunuz. Ayrıca vadeli hesabınızdan para çektiğinizde vadenizi bozmuş olmuyorsunuz.

burgank-bank-kredi

Ücretsiz Bankacılığın Yeni Adresi ON!

Burgan Bank ON uygulaması, tüm bankacılık masraflarından arındırılarak tasarlandı. FAST 7/24 para transferinden havale ve EFT işlemlerine kadar tüm para transferlerinizi Burgan Bank ON uygulaması ile ücretsiz bir şekilde gerçekleştirme şansına nail olacaksınız. Bu uygulama sayesinde her transferde komisyon ödemek zorunda olmayacak, dilerseniz fatura ödemelerinizi de ek bir ücret ödemeden gerçekleştirebileceksiniz.

Mobil ve İnternet Uygulama Ücretlerinde %50 İade Fırsatı

Burgan Bank ON uygulaması sayesinde popüler video ve müzik uygulamaları için ödeyeceğiniz tutarın yarısını iade olarak alabilirsiniz. Netflix, Google Play, Apple AppStore, Microsoft Store, Spotify, Amazon ve Youtube gibi popüler uygulamalar için ödeyeceğiniz ücretin yarısı sizden, kalan yarısı ise ON’ dan. Ücretsiz olarak alacağınız Burgan Bank ON kartınızı kullanarak yapacağınız ödemelerde geçerli olan bu fırsat, aylık 30 TL’lik iade ile sınırlı.

ON ile Uygun Oranlı Kredi Avantajı Sizi Bekliyor

Burgan Bank ON’ un ayrıcalıklı dünyasında bir diğer avantaj da kredi kullanıcılarını ilgilendirmekte. Standart ihtiyaç kredisi oranlarına göre daha uygun oranlarla kullanabileceğiniz kredi seçeneklerini Burgan Bank ON uygulamasında bulabilirsiniz. Üstelik kredi notunuz düşük olsa da ON ile şansınızı deneyebilir, diğer bankalardan alamadığınız tutarda krediyi ON ile şubeye bile uğramadan çekebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@