Burgan Bank'tan Gecelik Hoş Geldin Faizi, Siz Uyuyun Paranız Uyumasın

Paranızı gündüzleri vadesiz, geceleri ise vadeli olarak değerlendirebileceğiniz bu eşsiz uygulama sayesinde paranız yerinde saymasın, siz uyurken o kat kat artsın.

Finans 28.09.2021 - 10:57 28.09.2021 - 10:57 Serhat Karaman

Burgan Bank, gecelik faiz bağımlılarını fazlasıyla sevindirecek bir kampanya ile karşımızda. Paranızı gündüzleri vadesiz, geceleri ise vadeli olarak değerlendirebileceğiniz bu eşsiz uygulama sayesinde paranız yerinde saymasın, siz uyurken o kat kat artsın.

Burgan Bank, vadeli ve vadesiz hesaplar arasında seçim yapmakta zorlananları bu dertten ebediyen kurtarıyor. Henüz Burgan Bank’ta hesabı olmayanlar, ,60’a varan hoş geldin faizi ile geceleri uyurken bile kazanmaya devam ediyor. Hemen Burgan Bank mobil uygulamasını indirip şubeye gitmeden hesabınızı açın ve size özel faiz avantajlarından kolayca yararlanın.

Siz Uyuyun, Paranız Uyumasın

Burgan Bank Güldüren Hesap ile paranız siz uyurken de değerleniyor. Gündüzleri dilediğiniz gibi harcama yapıp nakit akışınızı istediğiniz şekilde yönetebilir, geceleri ise gecelik hoş geldin faizi ile paranıza değer katabilirsiniz.

İlk yapmanız gereken Burgan Bank mobil uygulamasını telefonunuza indirip ‘’Müşteri Değilim’’ sekmesine tıklamak. T.C kimlik kartınızı kullanarak kaydınızı tamamlayabilir, görüntülü görüşme sonrasında Burgan Bank’ın sürprizlerle dolu dünyasına adım atabilirsiniz.

Hesap açılışı sonrasında internet/mobil bankacılık şifreniz telefonunuza gelecek. Açılan hesaba birikiminizi aktarın ve güldüren hesap açılışı sonrasında paranızı gündüzleri harcayıp geceleri hoş geldin faiz avantajıyla katlayın. Hoş geldin faizi 1.000.000 TL’ye kadar olan mevduatlar için 90 gün boyunca geçerlidir. 90 gün sonrasında aynı hesabı standart faiz oranları ile kullanabilirsiniz.

Burgan Bank Gecelik Faiz Oranları

Burgan Bank gecelik faiz oranları, güldüren hesap nezdinde değerlendireceğiniz mevduat tutarına göre değişkenlik gösterir. Belirlediğiniz vadeli hesap tutarına göre faiz geliri elde edebilirsiniz. Kalan tutarı vadesiz hesabınızda bırakarak gündüzleri standart bankacılık işlemlerinizi bu tutarla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan bank gecelik faiz oranları hakkında daha detaylı bilgi almak için hazırlamış olduğumuz görseli inceleyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@