Bursa Balat Yeni Konut Projeleri Tüm Hızı İle Devam Ediyor

Son dönemde sayıları giderek artan Bursa konut projeleri ile ev sahibi olmak isteyen kişilere son derece cazip seçenekler sunuluyor.

Bursa Balat Yeni Konut Projeleri Tüm Hızı İle Devam Ediyor

Son dönemde sayıları giderek artan Bursa konut projeleri ile ev sahibi olmak isteyen kişilere son derece cazip seçenekler sunuluyor.

Balat Life Günce Konut ProjesiRC İnşaat ile Günce Yapı tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen konut projesi Balat Life Günce projesinde satışlar tüm hızı ile devam ediyor. Toplam 80 adet dairenin satışa sunulduğu projede 8 bloktan oluşacak. Proje kapsamında 3+1 daire ve dubleks daireler satışa sunulurken konutlar 148 metrekareden başlayacak ve 170 metrekareye kadar yükselecek. Balat Life Günce konut projesinde konutlar 2020 yılının Nisan ayında tesilm edilmeye başlanacak. Balat Life Günce fiyatları için ise şu ana kadar bir açıklama yapılmadı.Panula Balat Konut Projesi2020 yılının Ocak ayında teslim edilecek olan Panula Balat konut projesi 5 blokta yer alacak olan 210 adet konutun satışı gerçekleştirilecek. Projede 2+1 daire tipinden 5+1 daire tipine kadar farklı çok sayıda daire tipi seçeneği sunulacak. Projede yer alan daire fiyatları ise şu şekilde sıralanıyor;Panula Balat 2+1 daire fiyatları 650 bin lira ile 700 bin lira arasında,Panula Balat 3+1 daire fiyatları 850 bin lira ile 900 bin lira arasında,Panula Balat 4+1 daire fiyatları 950 bin lira ile 1 milyon lira arasında,Panula Balat 5+1 daire fiyatları 1 milyon 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Neta Balat Konut Projesi2019 yılının Kasım ayında teslim edilecek olan Neta Balat konut projesi kapsamında toplam 64 adet konut üretilerek satışa sunuluyor. Farklı büyüklüklere sahip olan 3+1 daire tipi olarak üretilen konutların satış fiyatları ise henüz açıklanmadı. Bursa'nın en hızlı değerlenen bölgelerinden biri olan Balat'ta yer alan konut projesi Endülüs Park AVM ile komşu konumda yer alıyor.Balat Zümrüt Evleri14 blokta yer alacak olan toplam 204 adet konutun üretileceği Balat Zümrüt konut projesi, 2020 teslim konut projeleri arasında kendisine yer buluyor. 2+1 daire tipi, 3+1 darie tipi ve 4+1 daire tipi konutların satışa sunulduğu projede 150 metrekareden başlayan daireler üretiliyor. Balat Zümrüt Evler fiyatları 780 bin liradan başlarken 980 bin liraya kadar yükseliyor.