Bütçeleri Sarsılanları Ayağa Kaldıran 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Garanti BBVA'da

İhtiyaç kredisi çekerek nakit sıkışıklıklarına çözüm üretmek isteyen vatandaşlara avantajlı imkanlarla Garanti BBVA finansal destek veriyor.

Finans 30.07.2021 - 03:12 30.07.2021 - 03:21 Engin Uzunoğlu

Ekonomik bozulmalardan etkilenen ve pandemi sürecinin zorlu şartlarına maruz kalan vatandaşların kişisel bütçelerinde derin açıklar meydana geldi. Bu açıklar ek kaynaklar olmadan kapanmaz durumda bulunduğundan dolayı vatandaşların ihtiyaç kredisine doğru yönelmeleri oldukça arttı. 

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARINA İLGİ ARTTI

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar uygun maliyet kriteri ile yaptıkları değerlendirmelerin ardından ihtiyaç kredisi kullanacakları bankaları belirliyorlar. Borçluluklarına son vermek isteyen ve uygun bir ödeme planı çerçevesinde bütçelerini ferahlatmak amacında olan vatandaşlar cazip kampanyalar arasında ayrım yapıyorlar. 

ZAHMETSİZ KREDİ FIRSATI

Garanti BBVA da uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Cazip fırsatları değerlendiren Garanti BBVA müşterileri acil nakit ihtiyaçlarına oldukça zahmetsiz bir şekilde çözüm bulabiliyorlar. Kolay yollarla ihtiyaç kredisi veren Garanti BBVA, müşterilere sağladığı finansal destekle fark yaratan bankalardan birisi oldu. 

YAZ AYLARININ İHTİYAÇLARINA FİNANSAL ÇÖZÜM

Garanti BBVA'nın ihtiyaç kredisi kampanyası ile yaz aylarında doğacak ihtiyaçlar rahatlıkla karşılanabiliyor. Ekonomik problemlerine çözüm üreten vatandaşlar oldukça zorlu geçen pandemi sürecinin negatif etkilerinden de kurtulabiliyorlar. 

İHTİYAÇ KREDİSİ İLE EKONOMİK RAHATLAMA

Garanti BBVA müşterilere ihtiyaç kredisi verirken bunu kolay ödeme planları ile geri istiyor. Kolay ödeme seçeneklerini kullanan müşteriler bütçelerini yormadan ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Kredi şartlarını değerlendiren müşteriler kendilerini zorlayan ekonomik görüntüyü de bertaraf edebiliyorlar. 

GARANTİ BBVA 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Garanti BBVA'da ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,72 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 990 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

garanti bbva ihtiyaç kredisi hesaplama

Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisi için müşterilerden 131 TL kredi tahsis ücreti ve 312 TL de sigorta tutarı tahsil ediliyor. Bu ihtiyaç kredisinin yıllık maliyeti ise yüzde 28 olmaktadır. 

25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler 36 ay boyunca kredi taksitlerini aksatmadan ve gecikmeye düşmeden ödemeleri durumunda vade sonu geldiğinde toplamda 35.673 TL kredi geri ödemesi yapmış oluyorlar. Böylelikle 36 aylık vadede 25 Bin TL kredi için ek olarak 10.673 TL'lik maliyet ortaya çıkmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@