Büyük Fırsat! Emlak Konut Arsa Satışı İhalesi Düzenliyor

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için büyük fırsatı! Emlak Konut arsa satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Emlak Konut ihale ilanları haberimizde!

Emlak Haberleri 30.06.2019 - 08:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için büyük fırsatı! Emlak Konut arsa satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Emlak Konut ihale ilanları haberimizde!

Türkiye'nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut Başakşehir Millet Bahçesi, Başakşehir Şehir Hastanesi, Kuzey Yakası Ofisleri ve Metro İstasyonu'na komşu arazileri satışa sunuyor. Lokasyonu ile yatırım değeri yüksek arsa ihalesi düzenleyen Emlak Konut ihale tarihini 11 Temmuz 2019 olarak duyururken 2 adet arsa için teklif vermek isteyen kişiler 10 Temmuz 2019, saat 17:00'ye kadar teklif verme fırsatına sahip olacaklar. Emlak Konut Yatırım Değeri Yüksek Arsa İhale Fırsatı Sunuyor! Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklama ile İstanbul'un yükselen değeri Başakşehir'de yatırım değeri yüksek arsaların ihale yöntemi ile satışa sunulacağı ilan edildi. 

Emlak Konut İhale Tarihi ve Saati, Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?Emlak Konut ihalesi 11 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenecek. Emlak Konut ihale teklifi vermek isteyen kişiler ise 10 Temmuz Çarşamba günü saat 17:00'ye kadar tekliflerini iletmek zorunda tutulacak. Emlak Konut İhale SüreciBirinci adım olarak istekliler geçici teminat bedellerini yatıracaklar. Ardından geçici teminat mektubu ve ihale teklifleri ilgili belgeler ile Emlak Konut Genel Merkezi adresine teslim edilecek. Tüm bu işlemleri tamamlayan kişiler Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesi imzalayacak ve Emlak Konut ihale bayrağı teslim alacak. 11 Temmuz 2019 tarihinde Emlak Konut Genel Merkezi adresinde bulunan binada ihale düzenlenecek ve arsa satışı tamamlanacak. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@