Büyük Kabusu Bilen Analist Bitcoin İçin Sıradaki Seviyeleri Açıkladı!

Bitcoin fiyatında yaşanan son çöküş kripto para piyasalarını şoka soktu. Bu fiyat düşüşünü tahmin eden ünlü analist Bitcoin için bundan sonraki seviyelere dair tahminlerini açıkladı. 

Finans 14.06.2022 - 02:14 14.06.2022 - 02:14 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında yeni bir şok dalgası yine Bitcoin öncülüğünde etkili oldu. Bitcoin son 24 saat içerisinde yüzde 16 değer kaybederek  22 Bin Dolar seviyesine düştü. Yaşanan bu düşüş tüm kripto para birimlerinde yüksek kayıpları beraberinde getirdi. Yatırımcılar ise oldukça zor durumda kaldılar. Varlıklarını arttırmak için girdikleri kripto para piyasasında büyük kayıplara maruz kaldılar. 

Bitcoin’de meydana gelen düşüşün ardından bundan sonraki seviyelerin ne olacağı da merak ediliyor. Bu son düşüşe dair doğru tahmini ile haklı çıkan kıdemli analist Crypto Capo yeni tahminlerini de açıkladı. Bitcoin’i ilerleyen günlerde hangi seviyeler bekliyor? Bitcoin fiyatı düşer mi yoksa çıkar mı?

Kripto para piyasasının aranan analistlerinden olan Crypto Capo Bitcoin’in 33 Bin dolar seviyesinin altına düşeceğini ve sonrasında 22 Bin Dolar noktasının görüleceği tahmininde bulunmuştu. Crypto Capo  bu tahmininde haklı çıkarken şimdi de bundan sonraki süreçte Bitcoin’de görülebilecek seviyelere dair değerlendirmelerde bulundu. 

Bitcoin’in düşüş senaryosunun sona ermediğini söyleyen Crypto Capo, “Bitcoin için 22 bin dolar noktası dip seviyesi değil. Artık piyasa çok daha fazla agresif hareket ediyor. Şimdi duygular net bir şekilde ortaya çıkıyor. Aşağıda bir fitil görseniz dahi ana hedefe sadık kalmalısınız. Bitcoin’de düşüş gerçekleşmeye devam edecektir. Paniklemeden hareket edenler kazançlı çıkacaklar.” dedi.

ANA HEDEF 21 BİN DOLAR OLDU

Bitcoin’in 22 Bin dolar noktasından da daha aşağıya gerileyeceğini söyleyen Crypto Capo, “22 Bin Dolar noktasını bir hedef olarak belirlemiştik. Ancak artık ana hedefte değişiklik oldu. Bitcoin 21 Bin dolar noktasının da altına sarkabilir. O seviyelerde bir dip noktası test edilecek. Ardından ise Bitcoin için boğa koşusu gündeme gelecek. Ancak bu sürecin kısa süreli olmasını beklemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@