Büyük Metrekareli Dükkanlar İşyerleri Belediyeden İhaleyle Satışa Çıkarıldı

Ordu'nun Altınordu Belediye Başkanlığı farklı büyüklüklerde yer alan 6 adet işyerinin satışı için duyuru yayımladı. İhale ile gerçekleştirilecek satışlar 351 bin TL'den başlayan fiyatlarla olacak.

Emlak Haberleri 25.01.2022 - 17:54 25.01.2022 - 17:54 Mustafa Karagöz

Altınordu Belediye Başkanlığı işyeri satış ilanına çıktı. Belediye kendisine ait olan 6 adet işyeri olduğunu ilan ederek bu gayrimenkullerin ihale ile satılacağını duyurdu. İşyerlerinin Altınordu İlçesi Karşıyaka Mahallesi Kıbrıs Caddesi 685 ada 10 parselde bulunduğunu duyuran belediye satışların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince açık teklif usulü ile yapılacağını açıkladı. 

BELEDİYEDEN SATILIK 6 İŞYERİ

Belediye başkanlığı satışa çıkarılan işyerlerinin bir tanesinin A blok 5 numara olduğunu ilan etti. Bu dükkanın 186 m2 büyüklükte olduğunu duyuran kurum muhammen bedeli 776 bin TL olarak açıkladı. D blokta 3 adet dükkan satışı yapacak olan belediye başkanlığı 192 m2, 66 m2 ve 120 m2 dükkanlar için sırasıyla 792 bin TL, 351 bin TL ve 512 bin TL muhammen bedel açıkladı. Listede yer alan 2 adet işyeri de E blokta bulunuyor. Bu işyerleri ise 72 m2 büyüklükte olup ikisi içinde 364 bin TL muhammen bedel açıklandı. 

Fiyat Tablosu

altınordu işyeri satışı ocak 202

İHALE BİLGİLERİ

Tabloda da yer alan bilgilere göre Altınordu Belediye Başkanlığı 6 adet işyeri için ihale işlemlerinin 3 Şubat tarihinde gerçekleştirecek. Ordu'da işyeri almak isteyenler başvurularını bu tarihe kadar yapacaklar. Başvuru işlemleri için belediye başkanlığı kapsamlı bir açıklamada bulundu. 

BELEDİYE İHALE BAŞVURUSU

Belediyenin düzenleyeceği ihaleye katılmak isteyenler, başvurularını 3 Şubat tarihine kadar yine belediyeye yapacaklar. Başvurular gerçek kişi yada tüzel başvuru olarak yapılabilecek. Gerçek kişi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar tabloda yer alan geçiçi teminat bedelini ödedikten sonra diğer evrakları teslim edecekler. Belediye başvuru evraklarını "Yasal Yerleşim Yeri Belgesi. Nüfus Kayıt Örneği. Tebligat için Türkiye'de adres beyanı, imza beyannamesi. Geçici Teminatın Yatırıldığına dair makbuz." teslim ederek tamamlayacaklar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@