Büyükçekmece Demir Life Projesinde Lansmansız Yüzde 45 Satış Rakamına Ulaşıldı

İstanbul Büyükçekmece'de Demir Grup tarafından inşa edilen Demir Life projesinde lansman yapılmadan yüzde 45'lik bir satış rakamına ulaşıldı.

Büyükçekmece Demir Life Projesinde Lansmansız Yüzde 45 Satış Rakamına Ulaşıldı

Türkiye'nin önemliinşaat firmalarından birisi olan Demir Grup, İstanbul Büyükçekmece'de inşa ettiği Demir Life projesi ile çok büyük ses getirdi. Henüz yapımı devam eden ve lansmanı gerçekleştirilmeyen projede satışların yüzde 45 seviyesini aştığı bildirildi.

821 DAİRE, 52 DÜKKAN

Ağustos 2020'den itibaren satış yapılmaya başlanan Demir Life projesinde 52 bin metrekarelik dev bir yapı yer alıyor. Müşterilerine yeni bir yaşam alanı sunan Demir Grup'un bu projesinde golf ve tenis sahaları da yer alıyor. 8 ay gibi kısa bir sürede oldukça büyük başarı yakalayan Demir Life, Demir Grup yöneticilerinin de yüzlerini güldürdü. Bir açıklama yapan DemirGrup Yönetim kurulu başkanı Hamit Demir, “Büyükçekmece'de 52 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselen projemizde 821 daire ve 52 dükkan bulunuyor. 47 bin metrekarelik yeşil alanın ortasına yerleştirdiğimiz projemizle müşterilerimize doğanın içerisinde izole bir yaşam sunuyoruz. Projemizde 1+1'den başlamak üzere 5.5+1'e kadar çeşitli büyüklüklerde daire seçeneklerimiz bulunuyor.” dedi.

5YILDIZLI TATİL KÖYÜ KONSEPTİNDE

Demir Life projesinin 5 yıldızlı tatil köyü konseptinde tasarlandığını söyleyen Hamit Demir, “Biz çok farklı bir proje ortaya koyduk. Haliyle daha lansmanı dahi yapılmadan değerini buldu. Çok ciddi talepler almaya başladık. Sıra dışı peyzaj alanlarımız, dünyanın en seçkin markalarına ev sahipliği yapan açık AVM'miz, golf sahamız, tenis kortlarımız, basketbol sahamız, büyük küçük açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, hamam, sauna, aquapark, kreş, kafe ve restoranlar, yürüyüş parkurları, güneşlenme terası, eğlence alanları şeklinde bir komplek syapı ortaya koyuyor ve prestijli bir yaşam alanı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Büyükçekmece Demir Life Projesinde Lansmansız Yüzde 45 Satış Rakamına Ulaşıldı - Resim 1

DEMİR LİFE NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK?

Demir Life projesinde satışlar ve teslim tarihi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Hamit Demir, “Lansman öncesinde projemizde yüzde 45'lik bir satış oranı yakaladık. Proje kapsamında satışlarımıza halen daha ciddi bir talep gelmeye devam ediyor. 2023 yılının Nisan ayında Demir Lile projesini tamamlayıp teslim etmeye başlamış olacağız.” açıklamasını yaptı.