Büyükelçi'den Satılık 15 Odalı Saray Yavrusu Süper Lüks Çiftlik Evi: 35 Milyon TL!

Türkiye’nin Lahey Büyükelçisi ve AKP eski Genel Başkan Yardımcısı olan Şaban Dişli'ye ait olduğu iddia edilen çiftlik evi rekor fiyatla satışa çıkarıldı!

Emlak Magazin 10.10.2021 - 16:55 10.10.2021 - 16:56 Gülcan Özer

 Sakarya’nın Geyve ilçesi İlimbey Köyü’nde yer alan ve Türkiye’nin Lahey Büyükelçisi, AKP eski Genel Başkan Yardımcısı olan Şaban Dişli'ye ait olduğu iddia edilen çiftlik evi rekor fiyatla satışa çıkarıldı. Yayımlanan resimlerde görenleri kendisine hayran bırakan süper lüksk çiftlik evinin özellikleride dikkat çekti. 

12 dönümlük dev bir arazi üzerine kurulu bulunan süper lüks çiftlik evinin tam 15 odası bulunurken asansörlü olan 3,5 katlı evin toplam büyüklüğü ise 1.300 m2 olarak açıklandı. Şaban Dişli'nin evinin bir emlak firması tarafından online alışveriş sitesine resimlerinin konması ile satışa çıkarıldığı ortaya çıktı. 

15 ODALI SÜPER LÜKS ÇİFTLİK EVİNDE YOK YOK!

Türkiye’nin Lahey Büyükelçisi, AKP eski Genel Başkan Yardımcısı olan Şaban Dişli'ye ait olan süper lüks villanın 12 dönümlük geniş bir arazi üzerinde yer alan 1.300 m2 büyüklüğe sahip lan 3,5 katlı olduğu belirtildi. 

şaban-dişli-evi-3

Tepe üzerinde yer alması nedeni ile manzarası ile de kendisine hayran bırakan evin her bir katının 400 m2 büyüklüğünde olduğu evin toplam büyüklüğünün ise 1300 metrekare olduğu belirtildi. Evin köpek kulübesinin bile 50 m2 olduğu belirtilirken 49 m2 büyüklüğe sahip olan kış bahçesi, yılda 6 ton meyve veren ceviz, elma, karadut, incir, ayva, vişne, armut, şeftali, yenidünya ve erik ağaçları da bulunuyor. 

şaban-dişli-evi-2

Evin kendisine özel açık ve kapalı havuz gibi pek çok lüks özelliği bulunuyor. 

şaban-dişli-evi-1

Tepede yer alan evin manzarası yapılan büyük camlar ile gözler önüne seriliyor. 

şaban-dişli-evi-4

Yerden ısıtmalı olan evde özel spor salonu da bulunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@