Çağla Şıkel 4 Aylık Çeşme Tatili İçin Kiraladığı Lüks Villaya Servet Ödedi!

Koronavirüs salgını nedeni ile tatil yapmak isteyen kişiler otellerden uzaklaşırken tatilcilerin de uzaktan eğitim ve evden çalışma sistemi ile evlerini boşaltmaması yazlık bölgelerde kiralık ev krizi yaşanmasına neden olmuştu. Yazlık bölgelerde kiralık ev ve villa fiyatlarına fahiş zamlar gelmişti. Çağla Şikel programı yaz tatiline girince soluğu Çeşme'de aldı.

Emlak Magazin 16.06.2021 - 10:49 16.06.2021 - 10:49 Serhat Karaman

Pandemi döneminde yazlık bölgelerde ev fiyatları uçuşa geçerken yaşanan yükseliş kiralık villa fiyatlarına da rekor zam olarak yansıdı. Tatil beldelerinde hem kiralık ev fiyatları hem de yazlık villa kiraları büyük bir hızla yükselişe geçmişti. Tatile çıkan ünlü isimlerin ödedikleri kiralar dudak uçuklatmaya devam ederken bu isimler arasına Çağla Şıkel'de katıldı.

Ekranların sevilen yüzü Çağla Şıkel sunduğu program ara verince soluğu tatil yapmak için Çeşme'de aldı.Her sene Bodrum'da tatil yapan ve burada bir yazlığı bulunan Şıkel ilk kez tatil rotasını çevirmiş oldu. 

ÇAĞLA ŞIKEL BODRUM TATİLİ İÇİN 250 BİN LİRA KİRA ÖDEDİ! 

Emre Altuğ ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra kendisini tamami ile işine veren Çağla Şıkel sunduğu programın yaz tatiline girmesi ile soluğu Çeşme'de aldı. Eskiden tatil için Bodrum'u tercih eden Çağla Şıkel bu sene ilk kez farklı bir rotayı tercih etti ve soluğu Çeşme'de aldı. 

Bodrum'da kendisine ait olan bir yazlığı bulunan Çağla Şıkel 4 aylık yaz tatili için Çeşme'den kendisine bir villa kiraladı. Bodrum yerine Çeşme'yi tercih etme nedeni ise Hürriyet Gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ tarafından yapılan haber ile açıklandı. Çağla Şıkel bu sene 2 oğlu, annesi, teyzesi ve kuzenleri ile tatil yapma kararı alırken kalabalık olan ailesi ile kendi evinin küçük olması nedeniyle Çeşme'de büyük bir yazlık ev kiraladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@