Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor? Kanal D'den Dikkat Çeken Dizi

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi yayın hayatına başladı. Camdaki Kız adıyla yayınlanan ve Burcu Biricik'in yer aldığı dizinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Konusuyla dikkat çeken dizide çok sayıda ünlü oyuncu yer alıyor.

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor? Kanal D'den Dikkat Çeken Dizi

Uzun süre önce fragmanları yayınlanan ve sosyal medyada oldukça büyük etkileşim alan Camdaki Kız dizisi yayın hayatına başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi ilk bölümüyle oldukça beğenildi. Dizinin tekrar bölümleri de sosyal medyadan oldukça yüksek bir izlenme rakamına ulaştı.

Ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin ilk bölümünde bu kadar ses getirmesinin ardından ise izleyiciler diziye dair araştırmalara başladılar. Dizide en merak edilen nokta ise dizinin nerede çekildiği, oyuncu kadrosu ve konusu. İşte merak edilen sorulara dair ayrıntılar.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstelendiği Camdaki Kız dizisinin en önemli özelliği gerçek bir aşk hikayesinin konu ediliyor olması. Yaşanan bir olay üzerinden çekilen dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlandı. İlk bölümüyle de izleyicileri ekranlara kitleyen dizide Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu başrolleri üstleniyor.

Dizinin Çekim Alanları

Camdaki Kız dizisinin ilk bölümlerinin tüm sahneleri İstanbul'da çekildi. Çekimlerin merkezi ise Beyoğlu oldu. Tarlabaşı Bulvarı bölgelerinde çekilen dizinin ilerleyen günlerde olay örgüsünün artmasıyla birlikte çekim alanlarının genişlemesi bekleniyor.

OYUNCU KADROSU

Kanal D'nin yeni ve iddialı dizisinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu dışında çok önemli isimler yer alıyor.

Bu isimlerin bazıları ve canlandırdıkları karaketerler şunlar; Burcu Biricik - Nalan Yılmaz, Feyyaz Şerifoğlu - Sedat Koroğlu, Hande Ataizi - Cana Yılmaz, Tamer Levent - Rıfat Koroğlu, Nur Sürer - Feride İpekoğlu, Devrim Yakut - Gülcihan Koroğlu, Selma Ergeç - Selen Koroğlu.

DİZİNİN KONUSU NE?

Bundan sonraki günlerde Perşembe akşamları yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi aşk hikayesini anlatıyor. Burcu Biricik'in canlandırdığı sıcakkanlı Nalan karakteri ile Türkiye'nin en büyük oteller zincirinin sahibi Sedat Koroğlu’yla evlilik hazırlığı içinde yer alır.