Camdaki Kız Dizisinin Nalan'ı Burcu Biricik Ayvalık'ta Tarihi Konak Satın Aldı!

Camdaki Kız dizisindeki oyunculuğu ile ününe ün katan Burcu Biricik ekranlardan kazandığı parayı emlak yatırımı ile değerlendirdi, Ayvalık'ta tarihi konak satın aldı!

Emlak Magazin 24.10.2021 - 14:51 24.10.2021 - 14:52 Gülcan Özer

İlk olarak Kırmızı Oda isimli dizide canlandırdığı karakter ile seyircinin hafızasına kazınan Burcu Biricik, Camdaki Kız isimli dizide canlandırdığı Nalan karakteri ile bir kere daha oyunculuk dersi verdi. Hayran kitlesini her geçen gün biraz daha genişleten Burcu Biricik hem diziden hemde reklam çalışmalarından hatırı sayılır bir gelir elde etti. 

Dizi çekimleri kadar son dönemde reklam çekimleri için attığı imzalara ile de yüklü gelir elde eden Burcu Biricik bu gelirleri emlak yatırımı yaparak değerlendirmeyi tercih etti. Dizi çekimlerinden bulduğu her fırsatta soluğu Ayvalık'ta alan güzel yıldız buradan bir tarihi konak satın aldığı iddia edildi. 

AYVALIK KÜÇÜKKÖY 'DE TARİHİ KONAK SATIN ALDI! 

Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre güzel oyuncu Burcu Biricik ekranlardan kazandığı parayı emlak yatırımı yaparak değerlendirdi. Güzel oyuncu bulduğu her fırsatta gittiği Ayvalık'ın Küçükköy köyünden tarihi bir konak satın aldı. 

burcu-biricik-ayvalık

Reklamcı eşi Emre Yetkin ve yakın arkadaşları ile hafta sonunu Ayvalık'ta geçiren Burcu Biricik başına bağladıı yemenisi ve şalvarı ile çekildiği resimlerini sosyal medya hesabından yayımladı. Hayranlarının kısa sürede yorum yağmuruna tuttuğu güzel yıldız neşeli tavırları ile dikkat çekerken arkadaşları ile bol bol zeytin topladı. 

Burcu Biricik son dönemde yapmış olduğu yüksek rakamlı reklam sözleşmeleri ile magazin basının sık sık gündemine gelmişti. Bir yandan dizi çekimler bir yanda da reklam çekimlerine katılan güzel yıldız boş vakitlerini Ayvalık'ta geçirmeyi tercih ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@