Çaykur 500 İşçi Alımı için İlan Yayımladı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

Çaykur Genel Müdürlüğü 500 kişilik geçici işçi alımı için ilan yayımladı. Beden işçisi ve çay eksperi kadrolarına yapılacak personel alımlarına başvurular başladı. İş ilanına başvuruda bulunacaklar İŞKUR üzerinden işlemleri tamamlayacaklar.

Çaykur 500 İşçi Alımı için İlan Yayımladı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

Mart ayının son günlerinde toplu işçi alımı için yeni bir ilan yayımlandı. Çaykur Genel Müdürlüğü bir duyuru ile geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. İlanda alım yapılacak kadro detayları ile bu kadrolar için talep edilen başvuru şartları bildirildi.

İş arayanlar için bizlerde emlak365.com olarak Çaykur tarafından yayımlanan duyuru detaylarını paylaşıyoruz. İşte Çaykur işçi alımına dair tüm ayrıntılar.

ÇAYKUR 500 İŞÇİ ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU

Çaykur Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan iş ilanı duyurusunda, kurumun hizmetlerinin en etkili ve verimli şekilde sürdürülmesi için işçi alımı olacağı hatırlatıldı. İşçi alımlarının Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde yapılacağı bildirildi. Toplam 500 personel alımı yapacak olan kurum iki ayrı kadroya 200 ve 300 kontenjan şeklinde personel alımı yapacak.

200 Kişilik Çay Eksperi Kadrosu

Çaykur tarafından yayımlanan işçi alım ilanının ilk kadrosu Çay Eksperi kadrosu. Kurum bu pozisyon için 200 kişilik alım yapacak. Alımlar önlisans düzeyinden ve 60 KPSS puanıyla olacak. İlana başvuruda bulunabilmesi için adayların MYO Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi bölümü mezunu olması isteniyor.

300 Kişilik İşçi Kadrosu

İlanda yer alan ikinci kadro ise beden işçisi pozisyonu. Bu kadro için toplam 300 personel alımı yapacak olan kurum ilana başvuruda bulunacak olan adayların erkek olmaları gerektiğini duyurdu. Adayların en az ilkokul mezunu düzeyinden mezun olmalarını isteyen Çaykur ilanda ikamet şartı da olduğunu ilan etti. Beden işçisi kadrosuna 18 yaşından büyük 50 yaşından küçük adaylar başvuru yapabilecek.

İLANA BAŞVURULAR İŞKUR'DAN

200 kişilik Çay Eksperi ve 300 kişilik Beden İşçisi kadrolarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu'nun il ve ilçe müdürlüklerine giderek bizzat yapabilecekler.