Cebe İnen Kredi Kartı Alana 600 TL Chip Para Hediye!

Akbank hediye kampanyası ile cebe inen Axess başvurusu yapanlara 600 liraya varan chip para hediye! Akbank Axess para puan detayları haberimizde!

Finans 21.09.2021 - 15:39 21.09.2021 - 15:56 Gülcan Özer

Kredi kartı kampanyaları tüm hıız ile devam ederken yükselen rekabet vatandaşa bedava chip para kazanma imkanı sundu. Akbank Axess kredi kartı için başlatmış olduğu kampanya ile müşterilerine 600 liraya varan chip para hediye ediyor. 

Düzenlenen kampanya kapsamında ilk kez cebe inen Axess'e başvuranlar internet alışverişlerinde geçerli olmak üzere yüzde 10, ayda 75 TL, yılda toplam 900 TL’ye varan Chip Para kazanabilecekler. Yapılan başvuru sonrasında yeni kredi kartı ile kurye bekleme derdi olmadan Akbank mobil üzerinden hemen alışveriş yapılmasına da olanak sağlanıyor. 

AKBANK AXESS CEBE İNEN KREDİ KARTI İLE 600 TL HEDİYE CHİP BEDAVA PARA PUAN KAZANABİLİRSİNİZ!

Türkiye'nin en büyük kredi kartı platformlarından biri olan Axess kredi kartı için sunulan hizmet kapsamında 30 Eylül 2021 tarihine kadar ilk kez Akbank müşterisi olacak, Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapacak kişiler ile yine ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapacak Akbank müşterileri için 600 TL chip para kazanma imkanı sunuldu. 

İlk kez Akbank'lı olacak kişiler Akbank Mobil uygulaması içinden ""Akbanklı Olmak İstiyorum"" butonuna tıklayıp, bilgilerini girdikten sonra, “Kredi Kartı” ürününü sepete atarak ya da Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak Akbanklı olma imkanı da elde edecekler. Ancak düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka başvuru formunu doldururken “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olmaları gerekiyor. 

AKBANK HEDİYE CHİP PARA NEREDE, NASIL KULLANILIR?

Akbank anlaşmalı olan tüm firmalar ve kurumlarda chip para kullanılabilmekte olup bazı online alışveriş siteleri de chip para kullanımına izin vermektedir. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak için başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 30 Eylül 2022 tarihine kadar internet harcamalarından yüzde 10, ayda 75 lirayada, yılda izse  900 liraya varan chip para kazanmalarına olanak sağlanıyor. Kazanılan chip paralar hem online hem de mağazalaardan yapılan harcamalarda, anlaşmalı firmalar üzerinden harcanabiliyor. 900 TL chip para kazanabilmek adına mutlaka Akbank Mobil uygulamalarının güncel versiyonlarını indirerek başvuru yapılması zorunludur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@