Cebeci Aura Konut Projesi Fiyatları ve Teslim Tarihi

İzmir konut projeleri arasında yer alan Cebeci Aura konut projesi için sunulan cazip fiyatlar ev sahibi olmak isteyen kişileri cesaretlendiriyor.

İZMİR KONUT PROJELERİ 18.08.2018 - 22:00 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

İzmir konut projeleri arasında yer alan Cebeci Aura konut projesi için sunulan cazip fiyatlar ev sahibi olmak isteyen kişileri cesaretlendiriyor.

İzmir konut projeleri arasında yer alan Cebeci Aura konut projesi "Duygunun Her Tonuna Yer Var" sloganı ile satışa sunuluyor. Projede toplamda 2 blokta yer alacak 206 adet konut üretilirken ayrıca 4 adette mağazaya yer veriliyor. Cebeci Aura Nerede?İzmir'in en özel lokasyonlarından birine sahip olan Cebeci Aura konut projesi yakın çevresinde çok sayıda eğitim kurumu ve üniversite bulunurken yine alışveriş merkezi, KİPA Çiğli AVM, Kent Hastanesi, Karşıyaka Devlet Hastanesi, İZBAN, Çevre Yolu ve Mavibahçe AVM gibi çok sayıda önemli yer bulunuyor. 

Cebeci Aura Fiyatları Ne Kadar?Projede satışa sunulan daireler metrekarelerine göre fiyatlandırılırken;Cebeci Aura 2+1 daire fiyatı 295 bin lira, Cebeci Aura 3+1 daire fiyatları ise 390 bin liradan başlıyor. Projede yer alan en pahalı daire ise 160 metrekarelik büyüklüğe sahip olarak üretilen 3+1 daireler için talep edilen 560 bin lira oluyor Cebeci Aura Ne Zaman Teslim Edilecek?Konut satın alırken teslim tarihine önem veren kişiler için Cebeci Aura teslim tarihi olarak Ocak 2019 tarihi açıklanıyor. Yani Cebeci Aura konut projesi aynı zamanda 2019 teslim konut projeleri arasında yer alıyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@