Cebinde İş Bankası Kartı Olanlar Dikkat: Karşılıksız 200 TL Kazanmak İçin Son 5 Gün!

Yeni dönemde ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelere karşın mevcut müşterisinin yanında yer alan Türkiye İş Bankası, harcadıkça kazandıran alışveriş kampanyasını ilan etti...

Finans 29.04.2022 - 11:19 29.04.2022 - 11:21 Duygu Dilan Duman

Türkiye İş Bankası, yeni dönemde geliştirmiş olduğu kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek, artan ürün fiyatlarına savaş açtığını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Maximum özellikli kart kullanıcılarının, yapacakları her alışveriş harcaması karşılığında hediye para kazanma fırsatına ulaşabilecekleri bilgisi kaydedildi. Banka, kampanyanın diğer ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Türkiye İş Bankası’ndan Harcadıkça Kazandıran Alışveriş Kampanyası!

Türkiye’nin en önemli özel bankalarından biri olan ve geliştirdiği avantajlı kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Türkiye İş Bankası, yeni dönemin artan gıda fiyatlarına karşın vatandaşın yanında yer aldığını duyurdu. Söz konusu duyuruda yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaşan İş Bankası, ilgili kampanyadan yalnızca mevcut müşterilerin yararlanabileceklerini belirtti.

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenmiş olan alışveriş kampanyasından hediye para kazanmak isteyen müşterilerin, ilgili banka kartları aracılığı ile tek seferde 200 TL ve üzeri tutarlarda market alışverişi yapmaları gerekmektedir. Banka, farklı günlerde yapılan her 200 TL ve üzeri harcamaya 20 TL, toplamda 200 TL hediye para ödülü vermektedir.

İş Bankası Alışveriş Kampanyasının Detayları

is-bankasi-32gunluk-vadeli-mevduat-faiz-oranlari

Türkiye İş Bankası tarafından geliştirilmiş olan alışveriş kampanyasından yalnızca Maximum özellikli bireysel kart sahipleri yararlanabilmektedir. Söz konusu kampanyanın son geçerlilik tarihi 4 Mayıs’tır.

Maximum özellikli kartlar aracılığı ile yapılan hem online hem de fiziki alışverişler, kampanya kapsamında değerlendirilir. Satın alınan ürünler aracılığı ile kazanılmış olan hediye paralar, ilgili ürünlerin iade edilmesi durumunda hesaptan geri çekilir. Ek olarak kampanyanın devreye girebilmesi için alışverişlerin Maximum anlaşmalı iş yerlerinden yapılması gerekmektedir.

İş Bankası Alışveriş Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası’nın Maximum kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu 200 TL kazanımlı alışveriş kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin, Maximum Mobil uygulamasını telefonlarına indirmeleri ve “Kampanyalar” kısmından alışveriş kampanyasına başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@