Cebinde Kredi Kartı Olanlara Bedava Motorin ve Benzin! Bankaların Akaryakıt Kampanyaları Başladı

Motorin ve benzine zam haberleri peş peşe gelirken kredi kartı olanlara bedava benzin ve motorin kampanyaları başladı. Kredi kartı akaryakıt kampanyaları! Bonus, World, Opet, Axess, Maksimum...

Finans 20.10.2021 - 09:58 20.10.2021 - 10:16 Gülcan Özer

Dolar kurunda yaşanan hızlı yükseliş ve brent petrol fiyatlarında yukarı yönlü sert hareketlilik sonrasında akaryakıt fiyatlarına zam yağmuru başlamıştı. Araba sahiplerini üzen zam haberleri peş peşe gelirken hem motorin fiyatları hem de zam fiyatları zamlanmıştı. 

Yapılan zamlar sonrasında bankaların akaryakıt kampanyaları daha da önem kazanırken, araçlarına benzin ve motorin almak isteyen kişiler kampanyaları takip ederek kredi kartına bedava para puan kazanıyorlar. Böylelikle alınan benzin ve motorin harcamalarının bir bölümü bedavaya gelmiş oluyor. 

BONUS PETROL OFİSİ KAMPANYASI İLE 40 LİRAYA VARAN BONUS PARA KAZANMA İMKANI SUNUYOR! 

Türkiye'nin en büyük kredi kartı platformları arasında yer alan Bonus Kredi Kartı ile Petrol Ofisi arasında imzalanan anlaşma ile kredi kartına 40 liraya varan bonus kazanma imkanı sunuldu. 1 Ekim-15 Kasım 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, BonusFlaş uygulaması üzerinden mobil ödeme veya QR kod okutularak yapılan ilk 125 TL ve üzeri alışverişe ekstra 10 TL bonus yükleniyor. 

bonus-akaryakıt-kampanyaları

Bonus üyesi PETROL OFISI istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapanlara ise BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus yükleniyor. 

axess-opet-kampanyası

AXESS KREDİ KARTI OPET KAMPANYASI: OPET İLE 40 LİRA CHİP PARA HEDİYE! 

Axess kredi kartı olan kişilere ise 1 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamalarına 40 liraya varan chip para yüklemesi yapılıyor. 

totol-maksimum-kampanyası

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI AKARYAKIT KAMPANYASI: TOTAL 40 TL MAXİ PUAN YÜKLÜYOR

1 Ekim - 15 Kasım 2021 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan yükleniyor. 

world-akaryakıt-kampanyaları

WORLD AKARYAKIT KAMPANYASI 2021! BP İSTASYONLARI VE OPET 'TE 50 TL NASIL KAZANILIR?

4 adet 125TL ve üzeri akaryakıt alımına 50TL yükleme yapan Yapı Kredi Bankası hem BP istasyonları hem de Opet istasyonları ile yapmış olduğu anlaşma ile farklı seçenekler sunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@