Çektiğini Öde Kampanyası! 3.000 TL Akbank'tan Faiz, Masraf, Şart Yok

Kasım ayının en dikkat çeken kampanyası Akbank'tan. Kredi faiz oranlarının çok yüksek olduğu kış öncesi kasım döneminde Akbank müşterilerine faizsiz kredi vermeye devam ediyor.

Finans 04.11.2021 - 14:24 04.11.2021 - 14:24 Mustafa KARAGÖZ

Akbank faizsiz kredi kampanyası daha önce duyurulmuştu. Banka resmi sitesinden geçtiğimiz aylarda başlattığı kampanyasında müşterilerine faizsiz kredi olanağı sağlayacağını ilan etmişti. Kampanyayı Kasım ayında da devam ettiren banka müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını faizsiz karşılıyor. 

YÜZDE 0 FAİZLİ AKBANK 3.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında müşteriler 5.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarını faizsiz olarak karşılayabilecekler. 

Başlatılan kredi kampanyası kapsamında 5.000 TL altı olarak isteyen müşteriler 1000 TL, 2000 TL, 3000 TL ve 4000 TL kredi kullanabilecekler. Kredi limitinde üst sınır 5.000 TL uygulanırken alt sınır bulunmamakta. 

Geri ödemelerde ise müşteriler ek hiçbir masraf ödemeyecekler. Müşteriler çektikleri kredileri yüzde 0 faiz ve kredi tahsis ücreti olmadan ödeyecekler. Diğer bi deyişle müşteriler ne kadar kredi çekerlerse o kadar ödeme yapacaklar. 

ŞUBELERDEN BAŞVURU YOK

Akbank'ın sağladığı bu kredi kampanyası herkes için geçerli değil. 

Daha önceden Akbank ile çalışmış, Akbank bankacılık işlemlerini kullanmış en sade ifadeyle Akbank müşterisi olmuş vatandaşlar faizsiz kredi olanaklarından yararlanamazlar. 

Faizsiz kredi sadece yeni müşteriler için geçerli. 

Başvurular Akbank Dijital Kanallarından Yapılacak

Faizsiz kredi için başvuru yapmak isteyecekler, başvurularını Akbank'ın dijital kanallarından yapacaklar. Banka başvuru işlemlerine dair kapsamlı bir açıklamada bulundu. Müşteriler açıklamaya göre başvuruları tamamlayacaklar. 

Çektiğini Öde Kampanyası! 3.000 TL Akbank'tan Faiz, Masraf, Şart Yok

"Başlangıç ürünleri sayfasındaki İhtiyaç Kredisi seçeneği ile ” yaparak müşteri olanlar hemen,  “başlangıç ürünleri sayfasındaki ihtiyaç kredisi seçeneği dışındaki seçenekler ile müşteri edinim tamamlayanlar 1 gün sonra Akbank Mobil ve İnternet üzerinden kredi kampanyasından yararlanabilir."

5.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI

Akbank 5.000 TL faizsiz kredi için müşteriler faiz ve kredi tahsis ücreti ödemeyecekler. Geri ödemeler 12 ay vade ile tamamlanacak. Kredi geri ödemeleri aylık 416 TL taksitle olacak ve geri ödemeler 12 ayda tamamlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@