Cengiz Kurtoğlu'ndan itiraf: Kirasına parası yetmedi, evi satın aldı!

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, ilk ünlü olduğu yıllara ait bir itirafta bulundu. Kirasına parasının yetmediği evi nasıl satın aldığını anlattı.

Emlak Magazin 12.06.2022 - 09:53 12.06.2022 - 09:53 Büşra Uluşen

Arabesk müziğin sevilen ismi Cengiz Kurtoğlu, yıllar önce yaşadığı ev satın alma hikayesiyle ilgili bir itirafta bulundu. Meşhur olduğu ilk yıllarda fazla para kazanamadığı için eşi ve çocuklarıyla birlikte ailesinin yanında yaşayan Kurtoğlu, yıllar sonra yaptığı itirafla dikkat çekti. 

'' Kirasına param yetmeyen evi satın aldım ''

63 yaşındaki Cengiz Kurtoğlu, eşi Fatma Kurtoğlu ile tanıştıklarındaki süreci ve evlendikten sonra yaşadıkları problemleri anlattı. 

Tarabya'da ilk çalışmaya başladıklarında Anadolu Yakası'nda oturduklarını söyleyen Kurtoğlu, o dönem maddi yetersizlikler nedeniyle dedesi ve babaannesinin evinde kaldıklarını, çocuklar küçük olduğu için gürültülü bir aile olduklarını söyledi. 

Babaannesi ve dedesini daha fazla rahatsız etmek istemeyen çift, eşiyle konuşarak bir ev kiralamaya karar verdiklerini anlatarak, zemin katta bir ev bulup taşındıklarını ancak daha sonra biraz para biriktirdiklerinde başka bir eve çıkmaya karar verdiler. 

Fakat istedikleri evin kirasına paralarının yetmediğini söyleyerek o evden sonra bir anda çok fazla iş almaya başladığını ve kirasına paralarının yetmediği evi kısa süre sonra satın aldığını dile getirdi.

cengiz kurtoğlu kira (2)

Evin muhasebesini eşim yapıyor

Üç çocuk babası olan ünlü şarkısı, ev ekonomisini kızı ile eşinin yönettiğini, 20 yıl önce kendisi yönettiğinde parasının nereye gittiğini anlamadığını söyledi. '' Evin muhasebesini onlar yapıyor, benim de kafam rahat ediyor '' şeklinde konuştu. 

Yüksek fiyatlara rağmen ilk 5 ayda 1 milyon 271 bin gayrimenkul satıldı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@