Cep Telefonu Satın Alacaklara Garanti BBVA'dan Kredi Desteği! Hemen Satın Alın, Taksit Taksit Ödeyin!

İhtiyaç kredisi kampanyalarını çeşitlendiren bankalardan olan Garanti BBVA, müşterilerine cep telefonu alırken finansal destek sağlıyor. İşte Garanti BBVA cep telefonu kredisinin özellikleri...

Finans 12.09.2021 - 01:44 12.09.2021 - 01:51 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de alışveriş yapan vatandaşlar çoğu zaman finansal destek ihtiyacı hissediyorlar. Bazı ürünlerde ise bu ihtiyaç oldukça yüksek bir seviyeye ulaşıyor. Bu ürünlerin başında de cep telefonu geliyor. Cep telefonu satın almak isteyen müşterilerine özel bir kredi kampanyası oluşturan Garanti BBVA oldukça cazip nakit desteği veriyor. 

GARANTİ BBVA CEP TELEFONU KREDİSİ

Garanti BBVA müşterilerinin her türlü finansman sorununda destek olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda cep telefonu satın almak isteyen müşterilere Garanti BBVA tarafından finansman desteği sağlanıyor. Bu kredi kampanyası gereği müşteriler Garanti BBVA'dan kredi kullanıp aydan aya ödeme yapabiliyorlar. 

cep telefonu kredisi

NE KADAR KREDİ VERİLİYOR?

Garanti BBVA tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre cep telefonu satın alırken müşterilere verilen kredilerde bir sınırlama bulunmuyor. Müşteriler cep telefonunun tüm maliyetini kredi çekerek karşılayabilirler ve bu kredinin geri ödemelerini de taksitler halinde planlayabiliyorlar. 

KAÇ TAKSİT YAPILIYOR?

Garanti BBVA cep telefonu kredisi kampanyası kapsamında müşterilere kaç taksit imkanı verildiği de merak ediliyor. Kanuni sınırlamadan dolayı cep telefonu kredisinin taksit sayısı en az 3 ay olurken en fazla 6 ay olabiliyor. Bu şekilde planlama yapılarak 6 Bin TL'lik maliyeti olan bir kredi ayda 1.000 TL taksitle geri ödenebiliyor. 

GARANTİ BBVA CEP TELEFONU KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Garanti BBVA'dan cep telefonu kredisi kullanmak isteyen müşteriler bunun başvuru işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Cep telefonu kredisinin başvuru aşaması oldukça kolay bir şekilde geçilebiliyor. Müşterilerin ekstra kredi başvuru süreçleri ile uğraşmasına gerek kalmıyor. 

Anlaşmalı firmalardan satın alınacak olan cep telefonları için kullanılacak kredi için başvurular ilgili firmaların e-ticaret siteleri üzerinden yapılabiliyor. Bu şekilde banka şubesine bile gitmeden cep telefonu satın almak için ihtiyaç duyulan kredi desteği saniyeler içerisinde alınabiliyor. 

GARANTİ BBVA CEP TELEFONU KREDİSİ ANLAŞMALI FİRMALAR HANGİLERİ

Garanti BBVA cep telefonu kredisinin kullanılabileceği anlaşmalı firmalar da merak ediliyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler Genpa, Gittigidiyor, Hepsiburada, Carrefoursa, n11, mediamarkt, generalmobile, Samsung, Vatanbilgisayar gibi firmalardan cep telefonu satın alırken kredi çekebiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@