Cepler Parayla Dolup Taşacak! Bankalar En Yüksek Faizli Vadeli Mevduat Yarışında Gaza Bastı! 25.553 TL Faiz Karı Veriyor

En yüksek vadeli mevduat faiz oranı ile TL birikimini artırmak için bankalar kıyasıya yarışta. Bankaların mevduat faiz oranları ile toplu parası olanlar için faiz getirisi hesaplama ekranı şöyle;

Cepler Parayla Dolup Taşacak! Bankalar En Yüksek Faizli Vadeli Mevduat Yarışında Gaza Bastı! 25.553 TL Faiz Karı Veriyor

Bankaların vadeli mevduat faiz oranları yükselirken vatandaşların kazanç tutarları da artıyor. Birçok banka müşterilerin ilgisini çekmek için çok yüksek kar oranları sunmaya başladılar. Bankaların sunduğu yeni oranlar hem en çok tercih edilen 32 günlük dönem için oldu hemde daha uzun süreli birikim yapmak isteyenler için 181 günlük vadeli mevduata yansıdı. Bankaların sunduğu yüksek ateşli vadeli mevduat oranlarından yararlanmak isteyenler uzun vadeli dönemden yararlanmak isterlerse aylık 50 bin TL'nin üzerinden kar elde edebilirler. İşte bankaların o faiz oranları.

BANKALARIN 181 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT FAİZLERİ MÜŞTERİLERE BAYRAM ETTİRECEK

Birçok bankanın vadeli mevduat politikası değişti. Daha önceki dönemlerde bankalar en iyi tekliflerini 32 günlük dönem için sunarken yeni süreçte bu oranlar 92 günlük hatat 181 günlük vadeli mevduat oranlarına da yansıyor. Müşteriler paralarını faiz kazancıyla değerlendirmek istemeleri halinde neredeyse 32 günlük için sunulan faiz oranlarının tamamından yararlanabiliyorlar.

bankaların en yüksek vadeli mevduat faizleri 13 ocak (2)

Yüksek TL birikimi olanlar için çok özel fırsatlar sunan bankalar özellikle tanışma faizleri ile diğer tüm bankaların önüne geçmeyi amaçlıyorlar. Bankaların 2022 vadeli mevduat politikalarından yararlanmak isteyenler için en yüksek faiz oranıyla ne kadar kazanılabileceği, 181 günlük kar tablosunu paylaştık. İşte özel bankaların vadeli mevduat yarışı sonrası oluşan kar kazanç oranları.

6 AYLIK DÖNEM İÇİN 25.523 TL KAZANÇ

Bankaların 181 günlük vadeli mevduat oranlarından yararlanmak ve 6 ay boyunca rahat etmek isteyenlere sunulan en yüksek vadeli mevduat faizi yüzde 21.25 olarak ilan edildi. Listede yaşanan kıyasıya yarış bu oran dışında yüzde 21.00 faizle 181 günlük vadeli mevduat faizi gelmesini sağlarken üçüncü sırada yer alan ora ise yüzde 20.50 oldu.

Bankaların TL mevduatları için sunduğu oranlar ile 250.000 TL birikimin 181 günde sağladığı kazanç oranları şöyle;

bankaların en yüksek vadeli mevduat faizleri 13 ocak (3)

Burgan Bank ON Hesap ile birikimini değerlendirmek isteyenlere 250.000 TL'nin sağladığı kazanç.

bankaların en yüksek vadeli mevduat faizleri 13 ocak (4)

N Kolay Bono vadeli mevduat faiz oranıyla parasını katlayacaklara verilecek 181 günlük kar.

bankaların en yüksek vadeli mevduat faizleri 13 ocak (5)

CEPTETEB, Odeabank yüzde 20 181 günlük vadeli mevduat ile birikimlere 24 bin TL'den fazla kar getiriyor.

bankaların en yüksek vadeli mevduat faizleri 13 ocak (1)

Bankaların 181 günlük vadeli mevduat faiz oranlarıyla birikimlerini değerlendirmek isteyenler için yukarıdaki bankaların dışında yüzde 19.50, yüzde 19.00, yüzde 18.00 gibi seçenekler sunuluyor.

SONRAKİ HABER