Cepten Söyle İndirimli Al! Alev Alan Tüp Fiyatlarına İpragaz İndirimi Geldi, En Ucuz Tüp Fiyatı İçin Dev Kampanya

Tüp fiyatları gelen zamlarla mutfaktaki yangını büyütürken en ucuz mutfak tüpü fiyatı arayanlara İpragaz indirim kampanyası başlattı. İpragaz indirim kodu nasıl alınır, tüpe indirim geldi mi, kaç TL?

Finans 14.04.2022 - 11:25 14.04.2022 - 11:26 Gülcan Özer

Mutfakta tüp fiyatları gelen zamlar nedeni ile yangın çıkmasına neden olmuş, vatandaş 300 lirayı aşan tüpe indirim beklentisi içerisine girmişti. Nisan ayında doğalgaza gelen yeni zam ile tüp fiyatları bir kere daha zamlanmış, yeni gelen zamların ardından mutfak tüpü fiyatı 300 lira sınırını aşarak vatandaşın sırtındaki geçim yükünün biraz daha ağırlaşmasına neden olmuştu. 

Aygaz, İpragaz, Milangaz gibi en çok tercih edilen tüp markaları gelen zamları satış fiyatlarına yansıtırken piknik tüpü olarak ta anılan küçük tüp fiyatları için alınan depozito bedeli olan boş tüp fiyatı dahi 100 lirayı görerek büyük bir çıkışa imza atmıştı. Ramazan ayının gelmesi ile beraber mutfakta geçirilen sürenin artması ile tüpler daha hızlı biterken İpragaz Nisan 2022 kampanyası ile tüp fiyatlarına indirim yaptığını açıkladı. 

TÜP FİYATLARINA İNDİRİM GELDİ Mİ, İPRAGAZ İNDİRİM KODU NASIL ALINIR?

Tüp fiyatları gelen zamlar ile vatandaşı zorlamaya devam ederken beklenen tüpe indirim haberi İpragaz tarafından verildi. İpragaz tarafından yapılan açıklama ile yeni indirim kampanyası duyuruldu. İpragaz mobil uygulaması olan iPApp üzerinden tüp siparişi veren kişilere fiyat indirimi yapılacağı ilan edildi. Tüp fiyatı için indirim kodu uygulama üzerinden verilirken uygulama üzerinden şifre al butonunun tıklanması yeterli olacak. 

ipragaz indirim kampayası

İPAPP TÜP FİYATI KAÇ TL OLDU NİSAN 2022?

Yapılan açıklama kapsamında ipragaz tüp fiyatları için yeni indirim resmen duyuruldu. İpragaz mobil uygulaması olan iPApp üzerinden tüp sipariş veren kişilere 31 liralık indirim uygulanacağı ilan edildi ve böylelikle tüp fiyatı 279 liraya çekildi. Uygulama üzerinden şifre al butonunu tıklayan kişiler tüp fiyatına sadece 279 lira ödeyecekler. 

istanbul tüp fiyatları

İPRAGAZ EN UCUZ TÜP FİYATLARI KAÇ TL, BÜYÜK TÜP, 12 KG MUTFAK TÜPÜ SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

Tüp fiyatları gelen zamların etkisi ile yükselişe geçerken İstanbul'da tüp fiyatları 310 liraya fırladı. İpragaz piknik tüpü fiyatı 60.50 TL, 12 KG ev tüpü fiyatı 310 lira, 24 KG ticari tüp fiyatı 627,50 lira ve 45 kg sanayi tüpü satış fiyatı ise 1.160 TL olarak uygulanıyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@