CEPTETEB Marifetli Hesap kullanım koşulları açıklandı! İşte TL mevduat hesabıyla kazanma fırsatı

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından TEB, tüketici kredilerinde olduğu gibi mevduat hesabında da popülerliğini sürüyor. CEPTETEB Marifetli Hesap kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor…

Finans 25.04.2022 - 20:27 25.04.2022 - 20:29 Duygu Dilan Duman

Bankacılık sektöründe geniş bir müşteri kitlesine sahip olan TEB, mevduat hesaplarında büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. CEBTETEB Marifetli Hesap ile birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere, risksiz ve garanti kazanma fırsatları sunuluyor. Tüm finansal işlemleri gerçekleştiren CEPTETEB, müşterilerine bir yandan da sürekli kazanabilecekleri bir hesap olan Marifetli Hesap ile birikimlerini değerlendirme imkanı tanıyor.

Rahat rahat birikim yapmak isteyenler CEPTETEB Marifetli Hesap tercih ediyor. Türk Lirası cinsinden birikimlerini değerlendirmek isteyenlere gecelik vadeli mevduat ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. CEPTETEB müşterileri bu mevduat hesabını açarak her gün anapara ve faizin değerlendirilmesiyle kazançlarına bir yenisini daha ekliyor. Çeşitli finansal işlemlerini gerçekleştirirken bir yandan da birikim yapmak isteyen müşteriler hemen CEPTETEB web sitesi üzerinden Marifetli Hesap başvuru formunu doldurup hesap açılışı yapabiliyor.

CEPTETEB Marifetli Hesap Özellikleri

cepteteb-1

Günlük vadeli olarak çalışan CEPTETEB marifetli hesap, ana para ve faizin değerlendirilmesini sağlıyor. 23 Mart 2022 tarihinden itibaren ilk defa açılan CEPTETEB Marifetli Hesaplarda hoş geldin süresi 45 gün olarak belirlendi. Bankanın resmi web sitesi üzerinde yer alan kampanya koşullarına göre Şubat ayında bu hesabı açan müşteriler için 60 günlük hoş geldin süresi devam ediyor. Döviz cinsi hesaplarda ise hoş geldin süresi 30 gün olarak açıklandı.

Bankanın açıkladığı kampanya kurallarına göre hoş geldin faizi sadece 1 defalığına veriliyor. Daha öncede CEPTETEB Marifetli Hesap açıp hoş geldin faizinden yararlanan ve hesabını kapatanlar yeniden hesap açtıklarında hoş geldin faizinden bir kez daha yararlanamıyor.

CEPTETEB Marifetli Hesap Başvurusu

CEPTETEB Marifetli Hesap açılışı için banka müşterileri İnternet Şube’ye veya CEPTETEB Mobil Şube’ye giriş yaparak Hesaplar menüsünden “Hesap Aç” üzerinden başvuru yapabilirler. CEPTETEB Marifetli Hesap’ta belirlenen yüzde 17.50 Hoş geldin faizi, TL tutarlar için 3.000 TL - 1.000.000 TL, diğer para birimlerinde ise 500 USD/EUR/GBP - 500.000 USD/EUR/GBP arası tutarlar için uygulanıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@