Çeşme Belediyesi Arsa Satışı İçin İlan Yayımladı!

Turizm cenneti Çeşme'de satılık arsalar için Çeşme Belediyesi arsa satış ihalesi ilanı yayımladı. 4 Ağustos tarihli Resmi Gazete ile verilen ilanın detayları!

Çeşme Belediyesi Arsa Satışı İçin İlan Yayımladı!

Türkiye'nin son dönemde en çok rağbet gören tatil cennetleri arasında yer alan Çeşme'de belediye tarafından yeni arsa satış ihalesi ilanı yayımlandı. 4 Ağustos 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ihale duyurusu ile Çeşme Alaçatı bölgesinde yer alan arsalar satışa çıktı.

İZMİR ÇEŞME ALAÇATI SATILIK ARSA İHALE İLANI YAYIMLANDI!

Yayımlanan ilan kapsamında Çeşme'nin rüzgar sörfü ile ünlenen ve en değerli bölgeleri arasında gösterilen Alaçatı sınırları içerisinde yer alan 4 arsanın ihale yöntemi ile satışa sunulacağı duyuruldu.

Mülkiyeti Çeşme Belediyesi'ne ait olan 3 arsanın 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35. maddesinin (a) bendine göre kapalı teklif usulü ihale ile satışı yapılacağı ilan edildi. Söz konusu ihale 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 14:00 itibari ile başlarken her arsa için yarım saatte bir olmak üzere saat 15:00 itibari ile sona erecek.

alaçatı-arsa-satış-ihalesi

İHALE METNİNİN PDF FORMATINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Satışa sunulan arsalar İzmir Çeşme Alaçatı sınırları içerisinde yer alırken cinsi arsa ve fiili durumu boş olarak ilanda yer aldı. En küçüğü 538 m2 ve en büyüğü 541 m2 büyüklüğe sahip olan arsalar için belirlenen en düşük muhammen satış bedeli 4 milyon 35 bin lira ve en yüksek 4 milyon 57 bin olarak duyuruldu.

Arsa satış ihalesi Çeşme Belediyesi Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda İhale Komisyonunca 16 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyen kişiler her arsanın karşısında yer alan saate kadar hazırladıkları teklif zarflarını komisyona iletmekle yükümlü olacaklar.

SONRAKİ HABER