Çevre Bakanı Murat Kurum'dan Hastane Müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İstanbul'da temaslarını tüm hızı ile sürdürürken vatandaşlara yaptığı hitapta yeni hastane müjdesi verdi! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İstanbul'da yapmış olduğu temaslarına tüm hızı ile devam ediyor.

Emlak Haberleri 12.06.2019 - 17:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İstanbul'da temaslarını tüm hızı ile sürdürürken vatandaşlara yaptığı hitapta yeni hastane müjdesi verdi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İstanbul'da yapmış olduğu temaslarına tüm hızı ile devam ediyor. Uzun yıllardır devam eden tapu ve imar sorunlarını peş peşe çözmeye devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bir yandan da yeni projeler üretmeye devam ediyor. Kemerburguz'a Yeni Hastane Müjdesi Geldi Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, üzerinde çalışmalar devam eden ve Kemerburguz'a inşa edilmesi planlanan 400 yataklı devlet hastanesi için beklenen müjdeyi verdi. Toplam 400 yatak kapasitesine sahip olması planlanan Kemerburgaz Devlet Hastanesi için yer tahsisi yaptıklarını belirten Bakan Kurum “Kemerburgaz’da yapılması planlanan 400 yataklı devlet hastanesi için yer tahsisi konusunu hallediyoruz.İnşallah Sağlık Bakanlığımız da hızlı bir şekilde hastane inşaatını başlatacak. O süreci de Belediye Başkanımız Deniz Köken, yakinen takip edecek” diyerek beklenen müjdeyi vermiş oldu. 

İmar Sorunları Tek Tek Çözülüyor Eyüpsultan sınırları içerisinde yer alan Silahtarağa Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Sakarya Mahallesi ve Pirinççi Mahalesi sakinleri ile bir araya gelen Bakan Murat Kurum vatandaşlara tapu sorunları ve imar planları hakkında bilgi verdi. İmar barışı başvurusu yapan kişilere tapularının teslim edilmeye devam ettiğini belirten Bakan Kurum amaçlarının bakanlık olarak kimseyi mağdur etmeden tüm sorunları çözmek olduğunu söyleyerek kentsel dönüşüm çalışmalarında da gönüllülük ilkesine uygun hareket edeceklerini söyledi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@