Çevre Mühendisi İş İlanları: Kalyon İnşaat, IC İçtaş, Çimsa İş Başvurusu Açık Pozisyonlar

İnşaat sektörü iş ilanları güncellendi, çevre mühendisi personel alımları başladı. Şubat ayı Çevre Mühendisi personel alımları için iş başvurusu açık ilanlar belirlendi.

Emlak İş İlanları 08.02.2022 - 10:10 08.02.2022 - 10:11 Gülcan Özer

Personel alımları için Şubat ayının beklenen yeni ilanları yayımlandı. Çevre mühendisi iş ilanları için çok sayıda yeni ilan yayımlanırken iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için yeni seçenekler de belirlenmiş oldu. 

Kariyerinde köklü şirketler üzerinden planlama yapan kişiler için Türkiye'nin en büyük inşaat şirketleri arasında yer alan Kalyon Holding, IC İçtaş İnşaat ve Çimsa tarafından da yeni çevre mühendisi personel alımı iş başvurusu ilanları duyurulmuş oldu. İşte çevre mühendisi iş başvurusu için değerlendirebileceğiniz o ilanlar! 

KALYON İNŞAAT ÇEVRE MÜHENDİSİ İŞ İLANI ŞUBAT 2022!

Türkiye'nin en büyük inşaat markalarından biri olan Kalyon İnşaat Kariyer Net internet sitesi üzerinden yayımladığı yeni ilanında askerlikle ilişiği olmayan, üniversite mezunu, orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olan çevre mühendisi personeli alımı yapacağını duyurdu. Bursa projesinde görevlendirilecek olan çevre mühendisinin en az 5 senelik iş deneyimi olması şartı konuldu. 

kalyon holding çevre mühendisi alımı

IC İÇTAŞ İNŞAAT PERSONEL ALIMI: ÇEVRE MÜHENDİSİ İŞ İLANI ŞUBAT 2022!

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alan IC İçtaş İnşaat tarafından yine Kariyer net sitesi üzerinden verilen ilanda Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun çevre mühendisleri için Aksaray’da bulunan Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Projesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

ıc içtaş çevre mühendisi

ÇİMTAŞ ÇEVRE MÜHENDİSİ İŞ İLANI: BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Bursa / Gemlik’te faaliyet göstermekte olan Çimtaş Boru İmalatları ve Tic. Ltd. Şti.’de İSG ve Çevre Mühendisi olarak görev yapmak üzere çevre mühendisi alımı yapılacağı ilan edildi. 

çimtaş çevre mühendisi

B veya C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip olan çevre mühendislerinin başvurusuna açık olan ilanda iyi seviyede İngilizce dil bilgisi şartı da eklendi. Çevre mühendisi iş başvurusu kurumların kariyer siteleri ve kariyer net internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@