Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan Antalya'ya Yatırım Müjdesi Geldi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum sorunları, talep ve görüşleri yerinde dinlemek üzere başlattığı yurtiçi gezilerine devam ediyor.

Emlak Haberleri 15.12.2018 - 12:00 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum sorunları, talep ve görüşleri yerinde dinlemek üzere başlattığı yurtiçi gezilerine devam ediyor. Bakan Kurum bugün Antalya'da denetimlerde bulunacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum şehir gezileri kapsamında bugün Antalya ziyaretine başladı. Bakan Kurum "Antalya'dayız" Resmi twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile Bakan Kurum Antalya ziyaretini duyurdu. #Antalya’dayız… Turizm cenneti Antalya’ya yapılan her yatırımın misliyle milli ekonomimize yansıyacağının bilincindeyiz. Şehrimizdeki yaşam kalitesini artırarak, yeşile ve maviye yatırım yaparak, “doğal güzel” Antalya’yı ileriye taşıyacağız.

Bakan Kurum Antalya Valisi ve Belediye Başkanları İle Bir Araya Geldi! Türkiye geneline düzenlediği gezilere devam eden Bakan Murat Kurum Antalya gezisi kapsamında ilk olarak genel sorun, talep ve görüşleri dinlemek üzere Antalya Valisi ve belediye başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda karşılıklı görüşmeler yapıldı. 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZ


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@